До відома споживачів послуг з поводження з твердими побутовими відходами, які надає КП «Чисте місто Приморськ»

Комунальне підприємство «Чисте місто Приморськ» Приморської міської ради відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір  зміни цін/тарифів  на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» повідомляє про намір здійснити зміну тарифів на послугу з захоронення  твердих побутових відходів на території  Приморської територіальної громади.

Тарифи на послуги з поводження з твердими побутовими відходами розраховані відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 р. «1010 Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

Діючий тариф на захоронення побутових відходів затверджено рішенням виконавчого комітету Приморської міської ради від 13.12.2019 року №253. Тариф був розрахований на 2020 рік.

У зв’язку з корона вірусом Covid-19 більшість оздоровчих закладів не розпочали свою роботу. У весняний період приватні підприємці, школи та дитячі заклади були на карантині. Цим пояснюється зменшення обсягів вивозу та захоронення побутових відходів, що призвело до зростання собівартості надання послуги. Роботи з захоронення побутових відходів будуть проводитися технікою підприємства, що призведе до збільшення витрат на пальне. Фонд оплати праці машиніста бульдозера з урахуванням соціального внеску (ЄСВ) не було заплановано у діючому тарифі.

Діючі тарифи не покривають фактичної собівартості послуг.

Надання споживачам послуг за тарифами, які не відшкодовують фактичних витрат призводить до обмеженості коштів підприємства для здійснення розрахунків за спожиті енергоносії, виплати заробітної плати працівникам, сплати податків та обов’язкових платежів до бюджету. Як наслідок, крім погіршення фінансово-економічного стану підприємства, знижується якість послуг, що надаються споживачам, зростає соціальне невдоволення.

Структура тарифу на послуги з захоронення твердих побутових відходів наведені  у додатку № 1.

Собівартість захоронення побутових відходів зросла на 113%.

Враховуючи вищевикладене економічно обґрунтовані витрати собівартість захоронення 1 куб.м. відходів становить 19,33 грн.

Розмір планових тарифів  з урахуванням сплати податку на додану вартість та необхідним рівнем рентабельності  наведено у додатку №2.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань   приймаються до 30.09.2020 року    за адресою м.Приморськ, вул..Мелітопольське шосе,12 конт.телефон  7-32-04;  7-24-52.


 Директор КП «Чисте місто Приморськ» А.М.Розумний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *