№228/3 від 21.09.20р.: про проведення громадських обговорень

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою КМУ №555 від 25.05.2011, з метою врахування громадських інтересів під час затвердження Детальний план території, на земельній ділянці, розташованій на території м. Приморськ Приморського району Запорізької області, за поштовою адресою: м. Приморськ  вул. Курортна, 11:

  1. Провести з 21.09.2020 до 21.10.2020 громадські обговорення з питань затвердження Детального плану території, на земельній ділянці, розташованій на території м. Приморськ Приморського району Запорізької області, за поштовою адресою: м. Приморськ  вул. Курортна, 11.
  2. Оприлюднити шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Приморської міської ради та публікації у друкованому засобі масової інформації – газеті «Юг-Информ» повідомлення про проведення громадських обговорень, про початок, строки, процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до Детального плану території, на земельній ділянці, розташованій на території м. Приморськ Приморського району Запорізької області, за поштовою адресою: м. Приморськ  вул. Курортна, 11.
  3. Розмістити автентичні копії Детального плану території, на земельній ділянці, розташованій на території м. Приморськ Приморського району Запорізької області, за поштовою адресою: м. Приморськ  вул. Курортна, 11 у вільному доступі протягом робочого часу в приміщенні виконавчого комітету Приморської міської ради та на офіційному веб-сайті Приморської міської ради.
  4. Реєстрацію пропозицій до Детального плану території, на земельній ділянці, розташованій на території м. Приморськ Приморського району Запорізької області, за поштовою адресою: м. Приморськ  вул. Курортна, 11 здійснювати у Відділ містобудування та архітектури, відповідно до номенклатури відділу.
  5. Відповідальність за організацію розгляду пропозицій покласти на начальника відділу містобудування та архітектури – Бучакчийського М.І. та заступника міського голови з питань ЖКГ – Рупчева Є.В.
  6. Провести громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час затвердження Детального плану території, на земельній ділянці, розташованій на території м. Приморськ Приморського району Запорізької області, за поштовою адресою: м. Приморськ  вул. Курортна, 11 09.10.2020 р. о 14:00 в приміщенні Великої зали Приморської районної ради.
  7. Уповноважити на організацію та проведення громадських слухань начальника відділу містобудування та архітектури – Бучакчийського М.І.
  8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань ЖКГ – Рупчева Є.В.

Міський голова                                                                                           О. БОЖКОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: