№246/3 від 13.10.20р.: Про запровадження протиепідемічних заходів на території Приморської міської ОТГ

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Постановою КМУ №641 від 22.07.2020 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», враховуючи протокол засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Запорізької області №35 від 05.10.2020, протокол місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Приморського району №43 від 09.10.2020,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:      

  1. Запровадити протиепідемічні заходи на території Приморської міської ОТГ, а саме, заборонити:
    1 – проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів у будівлях та спорудах;
    2 – проведення масових (спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 10 кв. метрів площі території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі).
  2. Суб’єктам господарювання у сфері торгівлі вжити заходи щодо забезпечення роботи всіх передбачених кас з метою недопущення скупчення людей в чергах.
  3. У зв’язку із прийняттям даного розпорядження, виключити підпункти 1, 3 пункту 2 розпорядження міського голови від 31.0.2020 №204/3 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів на території Приморської міської ОТГ».
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради              С. ВІЗІРСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: