LVІІ сесія від 9.10.2020р.: порядок денний, рішення, відео

Відео сесії

Результати голосування

Доступні за цим посиланням

Проекти рішень

Переглянути можна за цим посиланням

Порядок денний та рішення

 1. Про розгляд заяви гр. України Баланюк В.В. від 24.12.2019р. (вхід. Б-1227 від 27.12.2019р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (питання перенесли на наступну сесію). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 2. Про розгляд заяви гр. України Баланюк Д.Г. від 24.12.2019р. (вхід. Б-1226 від 27.12.2019р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 3. Про розгляд заяви гр. України Суліми І.С. від 24.12.2019р. (вхід. С-1228 від 27.12.2019р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 4. Про розгляд заяви гр. України Суліми С.Л. від 24.12.2019р. (вхід. С-1229 від 27.12.2019р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 5. Про розгляд заяви гр. України Чобітько Н.П. від 24.12.2019р. (вхід. Ч-0001 від 02.01.2020р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (питання перенесли на наступну сесію).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 6. Про розгляд заяви гр. України Баланюк Т.В. від 24.12.2019р. (вхід. Б-0002 від 02.01.2020р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (питання перенесли на наступну сесію).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 7. Про розгляд заяви гр. України Бенецького В.Б. від 24.12.2019р. (вхід. Б-0003 від 02.01.2020р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (питання перенесли на наступну сесію).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність (заявники: гр. України Мірошник Є.В., м. Приморськ, вул. Першотравнева, 41; гр. України Настіч О.В., м. Приморськ, вул. Вереснева, 51; гр. України Бакаєва О.А., м. Приморськ, вул. Шевченко, 199; гр. України Яковчук О.В., м. Приморськ, вул. Слов’янська, 124).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її безоплатно у власність (заявник: гр. України Яловий І.С., м. Приморськ, вул. Шевченко, 195; гр. України Давидюк О.М. (УБД), м. Приморськ, вул. Зоряна, 98; гр. України Шалиго О.І., м. Приморськ, вул. Сонячна, 87; гр. України Логвиненко Г.І.,                      м. Приморськ, вул. Сонячна, 75; гр. України  Іотова В.В., м. Приморськ, вул. Жукова, 189; гр. України Самсонов Ю.О., м. Приморськ, вул. Лазурна; гр. України Прудецький О.Ю., м. Приморськ, вул. Лазурная; гр. Чугуєнко С.М., м. Приморськ, вул. Українська, 15).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та надання її в оренду (заявник: гр. Остапенко С.П., адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Соборна, 99).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 11. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки власнику земельної частки (паю) (заявник: гр. України Перчевський С.В. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №0091378); гр. України Пейчев І.І. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія РН №185724); гр. України Фадєєв В.М. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №019719); гр. України Чайка Н.В. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №019511); гр. України Баришевська В.І. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №019458)).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 12. Про вирішення питання щодо викупу земельних ділянок (заявники (власники нерухомого майна, орендарі земельних ділянок): гр. України Виноградова С.С., адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 85г; гр. України Дорофєєв С.А., адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 89й1).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Приморської міської ради (заявники: гр. України Капканець А.О., гр. України Генова Т.І.).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) / для будівництва індивідуальних гаражів / для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Кочетова А.І.,  м. Приморськ, вул. Березова; гр. України Заєць В.Г., м. Приморськ, вул. Зоряна, 110; гр. України Провозьон К.О., м. Приморськ, вул. Зоряна, 154; гр. України Провозьон В.В., м. Приморськ, вул. Зоряна, 160; гр. України Шевченко О.О., м. Приморськ, вул. Зоряна, 162; гр. України Почапський А.П., м. Приморськ, вул. Жукова, 135; гр. України Сиващенко Г.Г., м. Приморськ, вул. Зоряна, 194; гр. України Куруоглу В.М.,  м. Приморськ, вул. Березова; гр. Сухоребров В.І., м. Приморськ, вул. Суворова, 111; гр. України Капканець Д.В., м. Приморськ, вул. Шевченко (гараж №103); гр. України Скотник С.Ю., с. Маринівка, вул. Центральна, 15).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 15. Про надання ДП «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О. Г. Івченка» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розташована в м. Приморськ, вул. Курортна, 27 для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (для розташування та обслуговування ДОТ «Прометей»).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (заявники, співвласники нерухомого майна: Приморське районне споживче товариство, гр. України Кошель С.Г., гр. України Александров І.Б.; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Соборна, 107).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (заявник: гр. України Македонський І.Є., місце розташування земельної ділянки: с. Маринівка, вул. Першотравнева, 45).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 18. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення (заявник: ТОВ «Приморська вітроелектростанція»; місце розташування земельних ділянок: територія Приморської міської ради Приморського району Запорізької області (за межами населеного пункту)).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 19. Про надання гр. України Кальцеву Є.С. в оренду земельної ділянки, яка розташована в м. Приморськ, вул. Пушкіна, 108.Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 20. Про внесення змін до договору оренди землі № 1/116 від 24.08.2009р. (заявник, орендар: гр. України Карпушкін В.І.).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 21. Про внесення змін до договору оренди землі № 1/115 від 24.06.2009р. (заявник, орендар: гр. України Цимбал М.А.).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 22. Про внесення змін до договору оренди землі №224 від 24.09.2014р. (заявники, власники нерухомого майна: гр. України Єременко В.С., гр. України Єременко В.В.; орендар: гр. України Іотов В.В.; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 87а).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 23. Про внесення змін до договорів оренди землі №300 від 08.10.2018р. та №241 від 11.02.2015р. (заявник, власник нерухомого майна: ТОВ «Дитячий оздоровчий табір «Ювілейний»; орендар: ТОВ «Токмацький КШЗ»; місце розташування земельних ділянок: м. Приморськ, вул. Курортна, 15).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 24. Про розірвання договорів про встановлення строкового земельного сервітуту №08 від 14.09.2018р. та №09 від 14.09.2018р. (заявник, сервітуарій: ТОВ «Приморська вітроелектростанція») (рішення не прийняте).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 25. Про надання згоди ПП «СТЕП ПЛЮС» на передачу орендованої земельної ділянки  в суборенду (договір оренди землі від 15.01.2018р. на нерозподілену земельну ділянку).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 26. Про внесення змін та доповнень до деяких рішень сесій Приморської міської ради (заявник: Приморське районне споживче товариство; гр. України Мануілов О.В.) (По Мануілову О.В. рішення не прийняте).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 27. Про укладення договорів про встановлення строкового земельного сервітуту (заявник: ПАТ «Запоріжжяобленерго») (питання перенесли на наступну сесію).Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 28. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення (власник нерухомого майна: гр. Петренко С.М.; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 87ж; для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення).Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 29. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення (власник нерухомого майна: гр. Петренко В.С.; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 87є; для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення).Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 30. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення (власник нерухомого майна: Куруоглу М.І.; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Дружби, 44; для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств). Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 31. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення (власник нерухомого майна: ТОВ «АТФ «ТРАНС АГРО»; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Пушкіна, 100а; для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств). Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 32. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення (власник нерухомого майна: ТОВ «БОНСАЙ ЛТД»; адреса земельної ділянки: м. Приморськ,  вул. Морська, 66; для будівництва та обслуговування будівель торгівлі). Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 33. Про внесення змін до  місцевої цільової програми «Благоустрій населених пунктів Приморської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 34. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма розвитку інфраструктури території  Приморської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 35. «Про внесення змін і доповнень до рішення Приморської міської ради від 21.12.2019 р. №12 «Про місцевий бюджет Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Доповідач: Алтухова Г.А. – начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: