Фахівцями центрів обслуговування платників Бердянської ДПІ та Приморської ДПІ протягом минулого місяця надано відвідувачам 1193 безоплатних адміністративних послуг

Так, за жовтень ц.р. платникам видано 536 картки платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, за відповідними запитами 188 громадянам видані відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Протягом минулого місяця, проведено реєстрацію платниками єдиного податку 84 суб’єктів господарювання, надано 81 витягу з реєстру платників єдиного податку, проведено реєстрацію 85 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку. Видано 58 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами податкової служби.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОПів в жовтні ц.р. зареєстрували 54 реєстратори розрахункових операцій та 142 книги обліку розрахункових операцій.

Нагадуємо, перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників Головного управління ДПС у Запорізькій області можна переглянути за посиланням http://zp.tax.gov.ua.

Інформацію з питань режиму роботи ЦОПів Бердянської ДПІ та надання адміністративних послуг можна отримати за телефоном (06153)3-84-06 та Приморської ДПІ (06137)7-35-14.

Звертаємо увагу платників податків, що при відвідуванні Центрів обслуговування платників необхідно дотримуватись правил рекомендованих МОЗ та надавати перевагу отриманню послуг в онлайн – режимі використовуючи можливості сервісу «Електронний кабінет».

Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: