ІІ сесія від 20.11.2020р. (перше засідання): рішення, відео, порядок денний

Відео сесії

Проєкти рішень доступні тут

Результати поіменного голосування доступні тут

Порядок денний та рішення

ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ
20.11.2020

 1. Про затвердження Регламенту роботи Приморської міської ради Приморської міської об’єднаної територіальної громади Запорізької області дев’ятого скликання. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 2. Про створення постійних депутатських комісій та затвердження Положення про їх діяльність Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 3. Про затвердження складу постійних депутатських комісій ради та обрання їх голів. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 4. Про затвердження Юренко Н.В. на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу. – перенесено
 5. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування міському голові Кошелевичу О.І. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – головний спеціаліст юридичного відділу.
 6. Про умови оплати праці міського голови Кошелевича О.І. на 2020 рік. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – головний спеціаліст юридичного відділу.
 7. Про прийняття до комунальної власності Приморської міської ради Приморського району Запорізької області об’єктів нерухомого майна. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 8. Про затвердження Протоколу №7 комісії з придбання об’єктів нерухомого майна від 21.10.2020 р. Доповідач: Девятерікова Н.О. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства.
 9. Про внесення змін до  «Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки», затвердженої рішенням сесії Приморської міської ради від 03 грудня 2019 №6. Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти Приморської міської ради.
 10. Про внесення змін до місцевої цільової Програми «Якісне транспортне обслуговування пільгових категорій населення на території Приморської ОТГ на 2020 рік». Доповідач: Піперкова Т.О. – в.о. начальника управління соціального захисту населення Приморської міської ради.
 11. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Благоустрій населених пунктів Приморської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Доповідач: Гайдуковська І.С. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства.
 12. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма розвитку інфраструктури території Приморської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Доповідач: Гайдуковська І.С. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства.
 13. Про внесення змін і доповнень до рішення Приморської міської ради від 21.12.2019 №12 «Про місцевий бюджет Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Алтухова Г.А. – начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: