ІІІ сесія від 4.12.2020р.: рішення, відео, порядок денний

Відео сесії

Проєкти рішень доступні тут

Результати поіменного голосування доступні тут

Порядок денний та рішення

 1. Про виконання програми «Програма з проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг населених пунктів Приморської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 2. Про виконання програми «Програма реформування і соціального розвитку житлово-комунального господарства Приморської об’єднаної територіальної громади та поліпшення екологічного стану Азовського моря на 2020 рік».Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 3. Про хід виконання програми «Соціальний захист населення на 2020 рік».Доповідач: Піперкова Т.О. – в.о. начальника Управління соціального захисту населення Приморської міської ради.
 4. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту  Приморської міської об’єднаної  територіальної громади на 2018-2020 роки затвердженої рішенням  Приморської міської ради від 27 квітня 2018 №7 (зі змінами від 04.10.2018 №7, 25.06.2019 №9).Доповідач: АлавацькаІ.В. – заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 5. Про внесення змін до «Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки», затвердженої рішенням Приморської міської ради від 03 грудня 2019 №6, щодо заходів на 2020 рік.Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти Приморської міської ради.
 6. «Про внесення змін і доповнень до рішення Приморської міської ради від 21.12.2019 року №12 «Про місцевий бюджет Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».Доповідач: Алтухова Г.А. – начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.
 7. Про затвердження місцевої цільової програми «Благоустрій населених пунктів Приморської територіальної громади на 2021 рік».Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 8. Про затвердження місцевої цільової програми «Спортивний комплекс «Олімпієць на 2021 рік».Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 9. Про затвердження Плану діяльності Приморської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 р.Доповідач: Гайдуковська І.С. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства.
 10. Про затвердження Програми підтримки та розвитку молоді Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки.Доповідач: Алавацька І.В. заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення. – перенесено розгляд на наступну сесію
 11. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки.Доповідач: Алавацька І.В. заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення. – перенесено розгляд на наступну сесію
 12. Про затвердження Програми розвитку галузі культури та туризму Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 -2023 роки. Доповідач: Алавацька І.В. заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 13. Про затвердження місцевої цільової програми «Містобудівний розвиток населених пунктів Приморської міської територіальної громади на 2021- 2022 роки».Доповідач: Бучакчийський М.І – начальник відділу архітектури та містобудування.
 14. Про затвердження місцевої цільової програми «Програма розвитку ОСББ на 2021 рік».Доповідач: Девятерікова Н.О. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства.
 15. Про внесення змін до «Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки», затвердженої рішенням сесії Приморської міської ради від 03 грудня 2019 №6, щодо заходів на 2021 рік. Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти Приморської міської ради.
 16. Про затвердження місцевої цільової програми «Соціальний захист населення на 2021 рік».Доповідач: Піперкова Т.О. – в.о. начальника Управління соціального захисту населення Приморської міської ради.
 17. Про затвердження «Комплексної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2021-2022 роки».Доповідач: Піперкова Т.О. – в.о. начальника Управління соціального захисту населення Приморської міської ради.
 18. Про затвердження місцевої цільової Програми «Якісне транспортне обслуговування пільгових категорій населення на території Приморської територіальної громади на 2021 рік».Доповідач: Піперкова Т.О. – в.о. начальника Управління соціального захисту населення Приморської міської ради.
 19. Про затвердження місцевої цільової програми «Землеустрій на 2021-2023 роки».Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 20. Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 26.04.2019 р. №33 «Про надання згоди ТОВ «ЕКСАН» на перепрофілювання ДОТ «Бригантина» в оздоровчий комплекс сімейного типу».Доповідач: Бучакчийський М.І – начальник відділу архітектури та містобудування.
 21. Про зміну назви та затвердження статутів загальноосвітніх навчальних закладів Приморської міської ради в новій редакції.Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 22. Про зміну назви та затвердження статутів дошкільних навчальних закладів Приморської міської ради в новій редакції.Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 23. Про зміну назви та затвердження статутів комунальних підприємств та установ Приморської міської ради в новій редакції.Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 24. Про припинення шляхом ліквідації Комунального закладу «Вячеславська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області.Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: