№264/3 від 9.12.20р.: Про скликання четвертої (позачергової) сесії Приморської міської ради дев’ятого скликання

Керуючись ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.29 Регламенту роботи Приморської міської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням Приморської міської ради №3 від 09.01.2017 (зі змінами):

Керуючись ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.29 Регламенту роботи Приморської міської ради дев’ятого скликання, затвердженого рішенням Приморської міської ради №1 від 20.11.2020:

 1. Скликати четверту (позачергову) сесію Приморської міської ради дев’ятого скликання на 16 грудня 2020 року о 10:00 годині у Великій залі Приморської районної ради (м. Приморськ, вул. Банкова, 110).
 2. Винести на розгляд четвертої (позачергової) сесії Приморської міської ради дев’ятого скликання питання порядку денного згідно додатку.
 3. Про скликання четвертої (позачергової) сесії Приморської міської ради дев’ятого скликання повідомити депутатів Приморської міської ради.
 4. Дане розпорядження розмістити на офіційному веб-сайті Приморської міської ради.
 5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради – З. ДЕВЯТЕРІКОВУ.

Міський голова                                                                                           О. КОШЕЛЕВИЧ

ДОДАТОК
До розпорядження від 9.12.20р. №264/3

Порядок денний

 1. Про затвердження фінансового плану КП «Чисте місто Приморськ».  Доповідач: Варбанська М.В. – головний бухгалтер КП «Чисте місто Приморськ»
 2. Про хід виконання програми «Містобудівний розвиток населених пунктів Приморської міської ОТГ» за 2020 р.   Доповідач: Бучакчийський М.І. – начальник відділу містобудування та архітектури.
 3. Про внесення змін до  місцевої цільової програми «Благоустрій населених пунктів Приморської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».   Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства Про внесення змін до місцевої цільової програми «Спортивний комплекс «Олімпієць на 2020 рік»       Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства
 4. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма реформування і соціального розвитку житлово-комунального господарства Приморської об’єднаної територіальної громади та поліпшення екологічного стану Азовського моря на 2020 рік»       Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства
 5. «Про внесення змін і доповнень до рішення Приморської міської ради від 21.12.2019 №12 «Про місцевий бюджет Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»       Доповідач: Алтухова Г.А. –  начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер
 6. Про внесення змін до рішення Новоолексіївської сільської ради від 24.12.2019 р. №15 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Новоолексіївської сільскої ради на 2020 рік».       Доповідач: Сушко Л.А. – головний бухгалтер Новоолексіївської сільської ради
 7. Про внесення змін до рішення Борисівської сільської ради від 20.12.2019р. №1 «Про сільський бюджет на 2020 рік».       Доповідач: Клименко Н.С. – головний бухгалтер Борисівської сільської ради
 8. Про організацію харчування в закладах середньої освіти на 2021 рік.       Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти.
 9. Про організацію харчування в закладах дошкільної освіти на 2021 рік.       Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти.
 10. Про затвердження  Програми боротьби з онкологічними  захворюваннями населення Приморської об’єднаної територіальної громади  на 2021 – 2025 роки.       Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 11. Про затвердження Програми імунопрофілактики та захисту населення Приморської міської територіальної громади від інфекційних хвороб  на 2021-2026 роки.       Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 12. Про затвердження Програми підтримки  та розвитку молоді Приморської міської  територіальної громади на 2021-2023 роки.       Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 13. Про затвердження Програми «Удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю» Приморської міської територіальної громади  на 2021 – 2023 роки.       Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 14. Про затвердження  Програми розвитку охорони здоров’я для надання первинної медичної  допомоги населенню на 2021-2023 роки.       Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 15. Про затвердження Програми розвитку  фізичної культури і спорту  Приморської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.       Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 16. Про затвердження Цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз населення Приморської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.       Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 17. Про затвердження Цільової  соціальної  програми «Цукровий діабет»  Приморської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки.       Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 18. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на території Приморської міської ради на 2021-2022 роки.       Доповідач: Юренко Н.В. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
 19. Про розгляд заяви гр. України Баланюк В.В. від 24.12.2019р. (вхід. Б-1227 від 27.12.2019р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 20. Про розгляд заяви гр. України Чобітько Н.П. від 24.12.2019р. (вхід. Ч-0001 від 02.01.2020р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 21. Про розгляд заяви гр. України Баланюк Т.В. від 24.12.2019р. (вхід. Б-0002 від 02.01.2020р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 22. Про розгляд заяви гр. України Бенецького В.Б. від 24.12.2019р. (вхід. Б-0003 від 02.01.2020р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, межі яких встановлені в натурі (на місцевості) (власник, замовник: Приморська міська рада Приморського району Запорізької області; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Центральна, 49а).       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність (заявники: гр. України Кошель І.І., м. Приморськ, вул. Набережна, 48; гр. України Шилов Д.Л., м. Приморськ, пров. Азовський, 25; гр. України Мірошник О.О., м. Приморськ, вул. Першотравнева, 69).       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її безоплатно у власність (заявники: гр. України Шейкін В.І., с. Маринівка, вул. Сонячна; гр. України Главчев І.О., м. Приморськ, вул. Ломоносова, 16; гр. України Альошина А.В., м. Приморськ, вул. Н.Кошкарьової, 40; гр. України Альошин С.В., м. Приморськ, вул. Н. Кошкарьової, 42; гр. України Корноухов К.В. (УБД), м. Приморськ, вул. Приморська, 56; гр. України Бабенко В.І. (УБД), м. Приморськ, вул. Дачна; гр. України Сухоребров В.І., м. Приморськ, вул. Суворова, 111; гр. України Васильєв В.С. (УБД), м. Приморськ, вул. Українська, 29).       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 26. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки власнику земельної частки (паю) (заявники: гр. України Проценко С.В. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №0117253); гр. України Ганєв В.М. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №019387; гр. України Бєлєра І.А. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №0117197)).       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 27. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки власнику земельної частки (паю) (заявники: гр. України Ізгачов В.В., гр. України Ізгачова О.В. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №0196140); гр. України Кударь Н.В. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №0101657); гр. України Борисенко Т.М., Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №0117132); гр. України Соломонова О.В., Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №019479); гр. України Каліцев Д.І., гр. України Каліцева О.І., Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №019438)).       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 28. Про розірвання договорів про встановлення строкового земельного сервітуту №08 від 14.09.2018р. та №09 від 14.09.2018р. (заявник, сервітуарій: ТОВ «Приморська вітроелектростанція»).       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 29. Про укладення договорів про встановлення строкового земельного сервітуту (заявник: ПАТ «Запоріжжяобленерго»).       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 30. Про внесення змін та доповнень до деяких рішень сесій Приморської міської ради (заявник: гр. України Мануілов О.В., Товариство з обмеженою відповідальністю «Токмацький ковальсько-штампувальний завод», гр. України Радченко Я.О., гр. України Жартовська С.В., гр. України Шавков О.О., Товариство з обмеженою відповідальністю «Преслав», гр. України Глюза В.А.; впорядкування власних рішень).       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 31. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (заявники, орендарі: гр. України Карпушкін В.І., гр. Цимбал М.А.; місце знаходження земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 89ь2).       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 32. Про внесення змін до договору оренди землі №51 від 09.01.2006р. (заявник, власник нерухомого майна: гр. України Мєтлушко К.В.; орендар: гр. України Кальченко Л.І.; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Центральна, 3А).       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 33. Про припинення дії договору оренди землі №1/24 від 06.03.2009р. (заявник: Путько Н.Г.; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Морська, 52б приміщення 1).       Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 34. Про затвердження Положення про адміністративну комісію виконавчого комітету Приморської міської ради.       Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 35. Про затвердження Положення про проведення конкурсу по вибору суб’єктів оціночної діяльності.       Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 36. Про затвердження Положення про комісію з житлових питань.       Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 37. Про затвердження Положення про постійну комісію по вирішенню земельних спорів відносно меж земельних ділянок та додержання громадянами правил добросусідства.       Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 38. Про затвердження складу постійних комісій виконавчого комітету Приморської міської ради.       Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 39. Про затвердження старост       Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 40. Про присвоєння рангів посадових осіб місцевого самоврядування старостам Приморської міської ради.       Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 41. Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 09.10.2020 №32 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення (власник нерухомого майна: ТОВ «БОНСАЙ ЛТД»; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Морська, 66; для будівництва та обслуговування будівель торгівлі)».       Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 42. Про прийняття до комунальної власності Приморської міської ради об’єктів   рухомого та нерухомого майна.       Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 43. Про затвердження складу Виконавчого комітету Приморської міської ради дев’ятого скликання.       Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: