ІV сесія від 16.12.2020р.: рішення, відео, порядок денний

Відео сесії

Проєкти рішень доступні тут

Результати поіменного голосування доступні тут

Порядок денний та рішення

 1. Про затвердження фінансового плану КП «Чисте місто Приморськ». Доповідач: Варбанська М.В. – головний бухгалтер КП «Чисте місто Приморськ»
 2. Про хід виконання програми «Містобудівний розвиток населених пунктів Приморської міської ОТГ» за 2020 р. Доповідач: Бучакчийський М.І. – начальник відділу містобудування та архітектури.
 3. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Благоустрій населених пунктів Приморської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства
 4. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Спортивний комплекс «Олімпієць
  на 2020 рік». Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства
 5. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма реформування і соціального розвитку житлово-комунального господарства Приморської об’єднаної територіальної громади та поліпшення екологічного стану Азовського моря на 2020 рік». Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства
 6. «Про внесення змін і доповнень до рішення Приморської міської ради від 21.12.2019 №12 «Про місцевий бюджет Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Доповідач: Алтухова Г.А. – начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер
 7. Про внесення змін до рішення Новоолексіївської сільської ради від 24.12.2019 р. №15 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Новоолексіївської сільскої ради на 2020 рік». Доповідач: Сушко Л.А. – головний бухгалтер Новоолексіївської сільської ради
 8. Про внесення змін до рішення Борисівської сільської ради від 20.12.2019р. №1 «Про сільський бюджет на 2020 рік». Доповідач: Клименко Н.С. – головний бухгалтер Борисівської сільської ради
 9. Про організацію харчування в закладах середньої освіти на 2021 рік. Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти.
 10. Про організацію харчування в закладах дошкільної освіти на 2021 рік. Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти.
 11. Про затвердження Програми боротьби з онкологічними захворюваннями населення Приморської об’єднаної територіальної громади на 2021 – 2025 роки. Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 12. Про затвердження Програми імунопрофілактики та захисту населення Приморської міської територіальної громади від інфекційних хвороб на 2021-2026 роки. Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 13. Про затвердження Програми підтримки та розвитку молоді Приморської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 14. Про затвердження Програми «Удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю» Приморської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки. Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 15. Про затвердження Програми розвитку охорони здоров’я для надання первинної медичної допомоги населенню на 2021-2023 роки. Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 16. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Приморської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 17. Про затвердження Цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз населення Приморської міської територіальної громади на 2021-2025 роки. Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 18. Про затвердження Цільової соціальної програми «Цукровий діабет» Приморської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки. Доповідач: Алавацька І.В. –заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 19. Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на території Приморської міської ради на 2021-2022 роки. Доповідач: Юренко Н.В. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
 20. Про розгляд заяви гр. України Баланюк В.В. від 24.12.2019р. (вхід. Б-1227 від 27.12.2019р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 21. Про розгляд заяви гр. України Чобітько Н.П. від 24.12.2019р. (вхід. Ч-0001 від 02.01.2020р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 22. Про розгляд заяви гр. України Баланюк Т.В. від 24.12.2019р. (вхід. Б-0002 від 02.01.2020р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 23. Про розгляд заяви гр. України Бенецького В.Б. від 24.12.2019р. (вхід. Б-0003 від 02.01.2020р.) про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, межі яких встановлені в натурі (на місцевості) (власник, замовник: Приморська міська рада Приморського району Запорізької області; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Центральна, 49а). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність (заявники: гр. України Кошель І.І., м. Приморськ, вул. Набережна, 48; гр. України Шилов Д.Л., м. Приморськ, пров. Азовський, 25; гр. України Мірошник О.О., м. Приморськ, вул. Першотравнева, 69). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її безоплатно у власність (заявники: гр. України Шейкін В.І., с. Маринівка, вул. Сонячна; гр. України Главчев І.О., м. Приморськ, вул. Ломоносова, 16; гр. України Альошина А.В., м. Приморськ, вул. Н.Кошкарьової, 40; гр. України Альошин С.В., м. Приморськ, вул. Н. Кошкарьової, 42; гр. України Корноухов К.В. (УБД), м. Приморськ, вул. Приморська, 56; гр. України Бабенко В.І. (УБД), м. Приморськ, вул. Дачна; гр. України Сухоребров В.І., м. Приморськ, вул. Суворова, 111; гр. України Васильєв В.С. (УБД), м. Приморськ, вул. Українська, 29). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 27. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки власнику земельної частки (паю) (заявники: гр. України Проценко С.В. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №0117253); гр. України Ганєв В.М. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №019387; гр. України Бєлєра І.А. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №0117197)). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 28. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки власнику земельної частки (паю) (заявники: гр. України Ізгачов В.В., гр. України Ізгачова О.В. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №0196140); гр. України Кударь Н.В. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №0101657); гр. України Борисенко Т.М., Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №0117132); гр. України Соломонова О.В., Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №019479); гр. України Каліцев Д.І., гр. України Каліцева О.І., Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №019438)). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 29. Про розірвання договорів про встановлення строкового земельного сервітуту №08 від 14.09.2018р. та №09 від 14.09.2018р. (заявник, сервітуарій: ТОВ «Приморська вітроелектростанція»). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 30. Про укладення договорів про встановлення строкового земельного сервітуту (заявник: ПАТ «Запоріжжяобленерго»). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 31. Про внесення змін та доповнень до деяких рішень сесій Приморської міської ради (заявник: гр. України Мануілов О.В., Товариство з обмеженою відповідальністю «Токмацький ковальсько-штампувальний завод», гр. України Радченко Я.О., гр. України Жартовська С.В., гр. України Шавков О.Д., Товариство з обмеженою відповідальністю «Преслав», гр. України Глюза В.А.; впорядкування власних рішень). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 32. Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (заявники, орендарі: гр. України Карпушкін В.І., гр. Цимбал М.А.; місце знаходження земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 89ь2). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 33. Про внесення змін до договору оренди землі №51 від 09.01.2006р. (заявник, власник нерухомого майна: гр. України Мєтлушко К.В.; орендар: гр. України Кальченко Л.І.; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Центральна, 3А). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 34. Про припинення дії договору оренди землі №1/24 від 06.03.2009р. (заявник: Путько Н.Г.; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Морська, 52б приміщення 1). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 35. Про затвердження Положення про адміністративну комісію виконавчого комітету Приморської міської ради. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 36. Про затвердження Положення про проведення конкурсу по вибору суб’єктів оціночної діяльності. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 37. Про затвердження Положення про комісію з житлових питань. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 38. Про затвердження Положення про постійну комісію по вирішенню земельних спорів відносно меж земельних ділянок та додержання громадянами правил добросусідства. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 39. Про затвердження складу постійних комісій виконавчого комітету Приморської міської ради. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 40. Про затвердження старост. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 41. Про присвоєння рангів посадових осіб місцевого самоврядування старостам Приморської міської ради. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 42. Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 09.10.2020 №32 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення (власник нерухомого майна: ТОВ «БОНСАЙ ЛТД»; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Морська, 66; для будівництва та обслуговування будівель торгівлі)». Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу
 43. Про прийняття до комунальної власності Приморської міської ради об’єктів рухомого та нерухомого майна. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 44. Про внесення доповнень до складу виконавчого комітету Приморської міської ради дев’ятого скликання. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 45. Про затвердження Положення про Відділ освіти Приморської міської ради Приморського району Запорізької області у новій редакції. Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти.
 46. Про внесення змін до  «Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки», затвердженої рішенням Приморської міської ради від 03 грудня 2019 № 6 (зі змінами), щодо заходів на 2020 рік. Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти.
 47. Про внесення змін до рішення Партизанської сільської ради від 23.12.2019р. №1 «Про сільський бюджет Партизанської сільської ради на 2020 рік». Доповідач: Девятерікова З.І. – секретар Приморської міської ради
 48. Про внесення змін до рішення Інзівської сільської ради від 23.12.2019р. №1 «Про сільський бюджет Інзівської сільської ради на 2020 рік». Доповідач: Девятерікова З.І. – секретар Приморської міської ради.
 49. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2019 року №10 «Про сільський бюджет Орлівської сільської ради на 2020 рік». Доповідач: Сисоєва О.І. – головний бухгалтер Орлівської сільської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: