№3/3 від 5.01.21р.: Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Приморський районний краєзнавчий музей» Приморської міської ради

Керуючись ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ст.ст. 211  -215  Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», Порядку проведення конкурсного добору на зайняття вакантних посад керівників комунальних закладів культури Приморської міської ради та Типової форми контракту з керівником, затвердженого рішенням Приморської міської ради №12 від 28.08.2020р.:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Приморський районний краєзнавчий музей» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області.
  2. Затвердити текст оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Приморський районний краєзнавчий музей» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області (далі – Оголошення, додаток 1).
  3. Провідному спеціалісту загального відділу виконавчого апарату Приморської міської ради Зюзіну О.В. опублікувати Оголошення на офіційному веб-сайті Приморської міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення Алавацьку І.В.

Міський голова                                                                                           О. КОШЕЛЕВИЧ

Додаток 1 до розпорядження

від 5.01.2021р. № 3/3

Приморська міська рада Приморського району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

директора КЗ «Приморський районний краєзнавчий музей» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області

Вимоги до учасників конкурсу:

 На посаду директора КЗ «Приморський районний краєзнавчий музей» Приморської міської ради призначається особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Повинен знати: ЗУ «Про культуру», ЗУ «Про запобігання корупції», нормативно-правові акти у сфері охорони культурної спадщини, нормативно-правові акти у сфері вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей, нормативно-правові акти у сфері музейної справи, нормативно-правові акти з питань діяльності закладів культури.

Громадяни, які бажають взяти участь у конкурсі подають наступні документи:

– заяву про участь у конкурсі на ім’я міського голови;

– згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;

– довідку про наявність чи відсутність судимості;

– копію документа, що посвідчує особу,

– копію документів про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Приморськ, вул. Центральна, 7 (каб. №9).

Відповідальна особа – заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення Алавацька Ія Вікторівна.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Приморськ, вул. Центральна, 7, кабінет №9 або за телефоном: 06137 7-30-95

Головний спеціаліст юридичного відділу                                    С.Бахчиванжи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: