№33/3 від 08.02.21р.: Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, речових прав на нерухоме майно відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Приморської міської ради

Керуючись ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого Постановою КМУ від 15.02.2002 №169, відповідно до розпорядження міського голові від 03.02.2021 №21/1 «Про відпустку Кошелевича О.І.»,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, речових прав на нерухоме майно відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Приморської міської ради.
  2. Затвердити текст оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, речових прав на нерухоме майно відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Приморської міської ради згідно додатку (далі – Оголошення).
  3. Провідному спеціалісту загального відділу виконавчого апарату Приморської міської ради Зюзіну О.В. опублікувати Оголошення на офіційному веб-сайті Приморської міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юренко Н.В.

Секретар міської ради                                                                              З. ДЕВЯТЕРІКОВА

Додаток до розпорядження
№33/3 від 08.02.21р.
Приморська міська рада
Приморського району Запорізької області

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, речових прав на нерухоме майно відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Приморської міської ради Приморського району Запорізької області

Вимоги до учасників конкурсу:

На посаду державного реєстратора призначається особа, яка має вищу освіту  не нижче ступеня  магістра, спеціаліста, бакалавра (за рішенням суб’єкта призначення) за спеціальністю правознавство, є громадянином України, вільно володіє державною мовою, та стаж  роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи на іншій посаді, що передбачає виконання функцій державного реєстратора  не менше одного року.

Повинен знати: Конституцію України; закони України  «Про місцеве самоврядування в Україні, «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання  корупції», «Про адміністративні послуги», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»,  інші закони, укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування, основи психології, правила внутрішнього трудового розпорядку, правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки,  основні програми роботи на комп’ютері.

Громадяни, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

1. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.

2. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

3. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

4. Копію документа, який посвідчує особу.

 5. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

6. Копію трудової книжки.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Приморськ, вул. Центральна, 7 (каб. №3).

Відповідальна особа – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юренко Наталія Вячеславівна.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Приморськ, вул. Центральна, 7, кабінет №9 або за телефоном: 06137 7-30-95

Головний спеціаліст юридичного відділу                                    С.Бахчиванжи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: