№40/3 від 11.02.21р.: Про скликання восьмої сесії Приморської міської ради дев’ятого скликання

Керуючись ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.29 Регламенту роботи Приморської міської ради дев’ятого скликання, затвердженого рішенням Приморської міської ради №1 від 20.11.2020, відповідно до розпорядження міського голові від 03.02.2021 №21/1 «Про відпустку Кошелевича О.І.»:

 1. Скликати восьму сесію Приморської міської ради дев’ятого скликання на 26 лютого 2021 року о 10:00 годині у Великій залі Приморської районної ради (м. Приморськ, вул. Банкова, 110). 
 2. Винести на розгляд восьмої сесії Приморської міської ради дев’ятого скликання питання порядку денного, згідно з Додатком.
 3. Про скликання восьмої сесії Приморської міської ради дев’ятого скликання повідомити депутатів Приморської міської ради.
 4. Дане розпорядження розмістити на офіційному веб-сайті Приморської міської ради.
 5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради З. ДЕВЯТЕРІКОВА

Восьма сесія
дев’ятого скликання
Приморської міської ради
від 26.02.2021 р.

Порядок денний 

 1. Про затвердження програми соціально- економічного та культурного розвитку Приморської міської ради на 2021 рік. Доповідач: Кошелевич О.І. – міський голова.
 2. Звіт про виконання місцевого бюджету Приморської міської територіальної громади за 2020 рік. Доповідач: Алтухова Г.А. – заступник начальника фінансового управління.
 3. Інформація про виконання програми «Благоустрій» за 2020 рік. Доповідач: Розумний А.М. – директор КП «Чисте місто Приморськ».
 4. Про хід виконання «Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки» за 2020 рік. Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти.
 5. Звіт про роботу Комунальної установи «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області за 2020 рік. Доповідач: Бєлова І.І. – директор КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» Приморської міської ради.
 6. Звіт про використання земель сільськогосподарського та іншого призначення на території міської ради за 2020 рік.
 7. Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 8. Про затвердження місцевої цільової програми «Програма з проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг населених пунктів Приморської територіальної громади на 2021». Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 9. Про затвердження «Програми реформування соціального розвитку житлово-комунального господарства та поліпшення екологічного стану Азовського моря Приморської міської територіальної громади» на 2021 рік. Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 10. Про внесення змін до  місцевої цільової програми «Благоустрій населених пунктів Приморської територіальної громади на 2021 рік». Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 11. Про затвердження місцевої цільової програми «Програма робіт по озелененню, утриманню, догляду зелених насаджень на території населених  пунктів Приморської територіальної громади» на 2021 рік. Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 12. Про затвердження місцевої цільової програми «Програма розвитку інфраструктури території Приморської територіальної громади» на 2021 рік. Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 13. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Спортивний комплекс «Олімпієць»  на 2021 рік». Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 14. Про затвердження місцевої цільової програми «Програма фінансової підтримки Комунального підприємства «Водолій» Приморської міської ради» на 2021 рік. Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 15. Про прийняття до комунальної власності камер зовнішнього спостереження  та автономного освітлення пішохідних переходів по вул. Морська м. Приморськ. Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 16. Про затвердження Програми забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих категорій населення за певними категоріями захворювань на 2021 – 2023 роки. Доповідач: Алавацька І.В. – заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 17. Про внесення змін до «Програми розвитку охорони здоров’я Приморської територіальної громади на 2021-2023 роки. Доповідач: Алавацька І.В. – заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 18. Про внесення змін до «Програми розвитку галузі культури та туризму Приморської міської територіальної громади на 2021 -2023 роки». Доповідач: Алавацька І.В. – заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 19. Про внесення змін до  «Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки», затвердженої рішенням Приморської міської ради від 03 грудня 2019 № 6 (зі змінами). Доповідач: Галаніна О.М. – начальник відділу освіти.
 20. Про внесення змін до  рішення Приморської міської ради від 04.12.2020 №16 «Про затвердження місцевої цільової програми «Соціальний захист населення на 2021 рік»(зі змінами). Доповідач: Піперкова Т.О. – в.о. начальника Управління соціального захисту населення Приморської міської ради.
 21. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Приморської міської ради від 04.12.2020р. №19 «Про затвердження місцевої цільової програми «Землеустрій на 2021-2023 роки»». Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 22. Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 23.12.2020 №3 «Про місцевий бюджет Приморської міської територіальної громади на 2021 рік». Доповідач: Алтухова Г.А. – заступник начальника фінансового управління.
 23. Про безоплатну передачу з балансу Приморської міської ради на баланс КП «Водолій» комунального майна. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – головний спеціаліст юридичного відділу.
 24. Про безоплатну передачу з балансу КП «Партизанський сількомунгосп» Приморської міської ради на баланс КП «Водолій» Приморської міської ради комунального майна. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – головний спеціаліст юридичного відділу.
 25. Про розгляд клопотання постійної конкурсної комісії по вибору суб’єктів оціночної діяльності. Доповідач: Юренко Н.В. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
 26. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Приморська мистецька школа» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області в Новій редакції.  Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу. 
 27. Про передачу в оперативне управління об’єктів нерухомого майна загальноосвітнім навчальним закладам Приморської міської ради. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу. Про прийняття до комунальної власності Приморської міської ради об’єктів рухомого та нерухомого майна. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 28. Про передачу в господарське відання об’єктів рухомого та нерухомого майна закладам охорони здоров’я Приморської міської ради. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 29. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Приморська централізована клубна система» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області та затвердження його в новій редакції. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 30.  Про укладання Угоди про передачу коштів позики та визначення головного розпорядника коштів. Доповідач: Іотова В.В. – начальник юридичного відділу.
 31. Про внесення змін до Плану діяльності Приморської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021р., затвердженого рішенням сесії Приморської міської ради від 04.12.2020р. №9. Гайдуковська І.С. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства. 
 32. Про внесення змін та доповнень до договорів оренди землі, укладених на земельні ділянки, що розташовані на території Приморської територіальної громади. Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 33. Про прийняття до комунальної власності Приморської міської ради Приморського району Запорізької області земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у власність (заявники: гр. України Ісайченко А.С., м. Приморськ, пров. Ногайський, 5а; гр. України  Івченко Т.В., с. Борисівка, вул. Дружби, 2; гр. України Тисленко С.В., гр. України Тисленко Л.І., с. Комишуватка, вул. Данилова, 32а; гр. України Маврова Т.В., м. Приморськ, вул. Райдужна, 113; гр. України Кубай О.О., м. Приморськ, вул. Шевченко, 193; гр. України Шелухіна С.В., м. Приморськ, вул. Н.Кошкарьової, 53; гр. України Ломакін О.С., гр. України Ломакін М.С., с. Новоолексіївка, вул. Перегудова, 8; гр. України Бащеванжи  Д.Г., с. Банівка, вул. Центральна, 14а). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 35. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх безоплатно у власність. Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 36. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту)). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 37. Про виготовлення документації із землеустрою (замовник: Приморська міська рада Приморського району Запорізької області). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 38. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (заявники: ТОВ «ДТЕК ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ», ТОВ «ДТЕК ОРЛІВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»; місце розташування земельної ділянки: територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту)). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок (замовник, власник: Приморська міська рада Приморського району Запорізької області; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Новицького, 126а). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 40. Про виділення в натурі (на місцевості) земельної ділянки власнику земельної частки (паю) (заявники: гр. України Рулевська О.І. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія РН №210859); гр. України Стойчев В.І. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №0101679); гр. України Бащеванжи Д.Г. (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія ЗП №0120380, Серія ЗП №0120535); гр. України Бойко Л.М (Сертифікат на право на земельну частку (пай) Серія РН №218413)). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 41. Про внесення змін та доповнень до деяких рішень сесій Приморської міської ради (заявник: гр. України Гиренко О.М.; гр. України Хлудєєва О.М.; гр. України Коновальський О.О.; впорядкування власних рішень). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 42. Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно (право комунальної власності на земельні ділянки). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (заявник: АТ «Державний ощадний банк України»; для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшою передачею в оренду (заявник: гр. Желтов О.С.; місце розташування: Приморська міська рада; для сінокосіння та випасання худоби). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 45. Про внесення змін та доповнень до договору оренди землі №96 від 02.11.2010р. (орендар: гр. Онішко Н.В.; власник нерухомого майна: ПСП АГРОФІРМА «ЛАН»; місце розташування земельної ділянки: Запорізька область, Приморський район, с. Новопавлівка, вул. Л.Українки, 46 (за межами населеного пункту)). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 46. Про внесення змін та доповнень до договору оренди землі №1/130 від 26.05.2009р. (орендар: ПАТ «МОТОР СІЧ»; власник нерухомого майна: гр. Богуслаєв В.О.; місце розташування земельної ділянки: Запорізька область, Приморський район, м. Приморськ, вул. Скіфська, 2а (за межами населеного пункту). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 47. Про внесення змін та доповнень до договорів оренди землі № 304 від 04.07.2018р. та №341 від 15.06.2020р. (орендар: АТ «МетаБанк»; власник нерухомого майна: ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «АЛЬТАБУД КОМПАНІ»; місце розташування земельних ділянок: м. Приморськ, вул. Курортна, 63 та вул. Курортна, 61). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 48. Про внесення змін та доповнень до договору оренди землі № 249 від 12.05.2015р. (орендар: гр. України Глаз’єв О.С.; власник нерухомого майна: гр. України Глаз’єв С.М.; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 89ш). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 49. Про розірвання договору оренди землі № 219 від 03.07.2014р. (орендар, заявник: ПРИВАТНЕ ЗАПОРІЗЬКЕ ОБЛАСНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ТУРИЗМУ ТА ЕКСКУРСІЯХ «ЗАПОРІЖТУРИСТ»; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 45). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 50. Про припинення дії договору оренди землі № 203 від 30.12.2013р. (заявник: ПрАТ «Торговий дім «Вакула»; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Вербова, 1-а). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 51. Про надання згоди ПП «СТЕП ПЛЮС» на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду (договір оренди землі від 15.01.2018р. на нерозподілену земельну ділянку). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 52. Про надання згоди на об’єднання земельних ділянок (заявники: гр. Остапенко С.П., гр. Кара Н.С.; місце розташування: м. Приморськ, вул. Дружби, 50). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 53. Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії Приморської міської ради восьмого скликання від 20.12.2018р. № 39 «Про затвердження Переліку вільних від забудови земельних ділянок право власності, або право оренди, яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)» (зі змінами). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 54. Про проведення земельних торгів (аукціону). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)/для будівництва індивідуальних гаражів/ для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Чанцева І.А., м. Приморськ, вул. Сонячна, 110; гр. України Трояновський В.О., м. Приморськ, вул. Обіточна (гараж № 83); гр. Смаковський Ф.І., м. Приморськ, вул. Обіточна (гараж № 48); гр. України Серажим Н.І., с. Борисівка, вул. Центральна, 19; гр. України Капканець Д.В., м. Приморськ, вул. Зоряна, 80; гр. України Парибик А.О., м. Приморськ, вул. Н.Кошкарьової, 29; гр. України Соловйова Є.О., м. Приморськ, вул. Каштанова; гр. України Бучакчийська Л.І., м. Приморськ, вул. Каштанова; гр. України Смаковська А.Г., м. Приморськ, вул. Каштанова; гр. України Шавков В.Я., с. Маринівка, вул. Миру, 48; гр. Герасимчук Т.П., с. В’ячеславка; гр. України Сливовська  Л.В., с. Новоолексіївка, вул. Перегудова, 14; гр. України Пєхтін А.О., м. Приморськ, вул. Зоряна, 185). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Ліпаткіна Е.В., гр. України Ліпаткін А.І., гр. України Ліпаткін М.І., гр. України Руденко В.І., гр. Куча В.В., на території Приморської міської ради (за межами населеного пункту). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 57. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (заявник: гр. України Сезько В.М. місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Лісова, 41). Доповідач: Сухореброва І.І. – в.о. начальника відділу землевпорядкування та екології.
 58. Різне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *