02 березня 2021 року проведено засідання «круглого столу» Приморської міської ради, з питань здійснення заходів щодо дотримання протиепідемічних вимог під час карантину на території Приморської міської ради, за участю зацікавлених служб

Серед питань, які розглядали присутні –  погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 в цілому по Україні та посилення карантинних обмежень у зв’язку з введенням на території Запорізької області «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки. 

Обговорені результати комісійних перевірок  по дотриманню санітарного законодавства та протиепідемічних заходів закладами громадського харчування, роздрібної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, перукарнями, салонами краси, закладами освіти тощо.

 З метою запобігання поширенню на території Приморської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, фахівці Приморського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області ( в тому числі спільно з представниками Національної поліції та органів влади) продовжують здійснювати державний нагляд (контроль) за дотриманням суб’єктами господарювання карантинних заходів. Так, протягом січня-лютого 2021 року проведено 147 моніторингових обстежень об’єктів, порушення   санітарних вимог та протиепідемічних заходів встановлено на 24 об’єктах, що становить 16,3% від перевірених. Загалом було проведено 45 перевірок  об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 72 перевірки  об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 8 перевірок агропродовольчого ринку, 11 перевірок закладів громадського харчування, 10 перевірок перукарень та салонів краси, 1 аптеки. Найбільше порушень встановлено : в перукарнях та салонах краси – 70% від перевірених; закладах громадського харчування –   27,3  % від перевірених;  в закладах роздрібної торгівлі непродовольчими товарами – 12,5% від перевірених; об’єктах роздрібної торгівлі продовольчими товарами – 11,% від перевірених . До порушників застосовані заходи згідно чинного законодавства, зокрема надано 24 приписи (пропозиції) щодо усунення та недопущення в подальшому порушень карантинних вимог, складено 24  протоколи про адміністративне правопорушення, до органів місцевої влади та Національної поліції надіслані інформаційні повідомлення для відповідного реагування.

Під час засідання також були обговорені умови проведення масових заходів (вистав, свят, концертів), а саме акцентовано увагу на  наповнюваність залів менше 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку розміщення, зокрема для груп із двох осіб). 

За результатами обговорення прийнято рішення   посилити роз’яснювальну роботу та  контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на  зазначених об’єктах. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: