Спеціалісти Приморського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області здійснюють роз’яснення щодо дотриманням вимог Санітарного регламенту та законодавства при організації харчування здобувачів освіти в закладах загальної середньої освіти на території Приморської міської ради

В лютому місяці 2021 року спеціалістами Приморського  районного управління проведено  2 онлайн-семінари з керівниками, відповідальними за харчування дітей та медичними працівниками закладів загальної середньої освіти Приморської  Приморського району. Захід було організовано з метою роз’яснення вимог Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти та Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 2532 від 03.12.2020 року «Про затвердження Гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів на потужностях, розташованих у закладах загальної середньої освіти», які набрали чинності з 01.01.2021 року. .

Під час семінару спеціалістами Держпродспоживслужби детально були надані роз’яснення стосовно гігієнічних вимог: облаштування територій, будівель та приміщень закладу, водопостачання, водовідведення та опалення, медичного обслуговування, освітнього процесу, роботи з технічними засобами навчання, тощо, організації харчування учнів (в т. ч. дітей з особливими дієтичними потребами), дозволенні та заборонені харчові продукти та напої, принципи здорового харчування тощо, та обговорені основні напрямки щодо впровадження системи НАССР. Водночас, було наголошено на дотриманні протиепідемічних заходів в закладах освіти на період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). В підсумку учасники семінару отримали необхідні практичні поради та методичні рекомендації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: