ПРИКОРДОННИКИ ІНФОРМУЮТЬ ПРО ПОЧАТОК НАВІГАЦІЇ

З 01 квітня 2021 року в межах Запорізької області розпочнеться навігаційний період для маломірних суден.
З метою дотримання вимог чинного законодавства України та недопущення правопорушень правил прикордонного режиму Бердянський прикордонний загін нагадує, що судновласники, судноводії, а також особи, відповідальні за експлуатацію маломірних суден та плавзасобів зобов’язані дотримуватись визначених законодавством правил. Ці норми є обов’язковими для виконання всіма юридичними та фізичними особами, які здійснюють утримання, переміщення, плавання маломірних суден на внутрішніх водних шляхах у межах Запорізької області.
Звертаємо увагу, що виходити на воду та інші водні об’єкти в межах контрольованих прикордонних районів промисловикам і любителям дозволено лише з відкритих пунктів базування, які допущені до експлуатації у поточному навігаційному періоді (з 01.04.2021 до 30.11.2021). Окрім того, маломірні судна (в тому числі судна іноземної належності) протягом 24 годин з часу прибуття у контрольований прикордонний район повинні бути поставлені на облік їх власниками в адміністрації найближчої пристані, причалу або пункту базування.
За порушення правил прикордонного режиму передбачена адміністративна відповідальність ст. 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
У зв’язку із чим, керівництво Бердянського прикордонного загону звертається до мешканців прикордоння з проханням неухильного дотримання чинного законодавства України з прикордонних питань.
Аби детальніше ознайомитись з вимогами законодавства щодо правил користування маломірними суднами в межах контрольованого прикордонного району переходьте за посиланнями:https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1777-12#Texthttps://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1147-98-п#Texthttps://www.zoda.gov.ua/files/WP_Article_File/original/000015/15656.pdfhttps://zor.gov.ua/sites/default/files/rishennya/4208.zip

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: