Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Приморської територіальної громади на 2022 рік

Керуючись п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», cт. 64 Бюджетного кодексу України, ст.266 Податкового кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки» Приморська міська рада Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.Встановити на території Приморської територіальної громади :

1.1.Ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, згідно з Додатком 1.

1.2.Пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з Додатком 2.

1.3.Порядок про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Приморської територіальної громади згідно з Додатком 3.

2.Загальному відділу виконавчого апарату Приморської міської ради, на виконання п.12.3.3 Податкового Кодексу України, забезпечити надсилання до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники податку в електронному вигляді інформацію щодо ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки у порядку та за формою, затвердженими Кабінетом Міністрів України та копію даного рішення.

3.Загальному відділу виконавчого апарату Приморської міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті Приморської міської ради Приморського району Запорізької області та у місцевих друкованих засобах масової інформації у десятиденний термін.

4.Дане рішення набирає чинності з 01.01.2022 року.

5. Рішення Приморської міської ради від 26.06.2020 року №1 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Приморської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік», визнати таким, що втрачає чинність з 01.01.2022 року.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на контролюючий орган, в якому перебувають на обліку платники податку в межах своїх повноважень та на голову постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів, залучення інвестицій, контролю за приватизацією ПИЛИПЕНКО О.

Міський голова О. КОШЕЛЕВИЧ

Додаток №1

Додаток №2

Додаток №3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: