Оголошення про оприлюднення проєкту регуляторного акту:

рішення Приморської міської ради Приморського району Запорізької області   «Про встановлення транспортного податку на території Приморської  територіальної громади на 2022 рік».

Проект регуляторного акта «Про встановлення транспортного податку на території Приморської територіальної громади на 2022 рік»  розроблено на виконання вимог Податкового кодексу України та спрямований на розв’язання проблеми в цілому. Основними цілями його прийняття є: 

− приведення чинного регулювання у відповідність до норм Податкового кодексу України; 

− збільшення надходжень до міського бюджету у вигляді окремих місцевих податків і зборів; 

− встановлення доцільних та обгрунтованих розмірів ставок місцевих податків і зборів з урахуванням рівня платоспроможності суб’єктів господарювання та підвищення мотивації громадян до зайняття окремими видами підприємницької діяльності; 

− вдосконалення відносин між міською радою, контролюючим органом, в якому перебувають на обліку платники податку та суб’єктами господарювання, пов’язаними з оподаткуванням місцевими податками і зборами.

Проєкт регуляторного акта та Аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені  на офіційному сайті Приморської міської ради Приморського району Запорізької області www.mrprim.zp.ua у розділі «Регуляторна політика».

 Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проєкту регуляторного акту та Аналізу регуляторного впливу до нього. 

Зауваження та пропозиції надаються до  Приморської міської ради Приморського району Запорізької області за адресою:

 72102, Запорізька область, Приморський район, місто Приморськ, вулиця Центральна, 7 (для громадян, юридичних осіб та ФОП);

– E-mail: mrprim @ukr.net;

– за телефонами  (06137) 7-25-13, (06137) 7-07-72.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акту  «Про встановлення транспортного податку на території Приморської  територіальної громади на 2022 рік» та Аналізу регуляторного впливу приймаються на протязі 30 календарних днів з моменту їх  розміщення  на офіційному сайті Приморської міської ради Приморського району Запорізької області  –  в письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку). 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: