Проект рішення: Про встановлення туристичного збору на території Приморської територіальної громади на 2022 рік

Керуючись ст.25, ст.69, п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», cт. 64 Бюджетного кодексу України, ст.268 Податкового кодексу України, Приморська міська рада Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Порядок сплати туристичного збору на території Приморської територіальної громади на 2022 рік згідно Додатку 1.

2.Встановити з 01.01.2022 року ставки туристичного збору відповідно до п.3 Порядку сплати туристичного збору на території Приморської територіальної громади на 2022 рік.

3. Загальному відділу виконавчого апарату Приморської міської ради, на виконання п.12.3.3 Податкового Кодексу України, забезпечити надсилання до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники податку в електронному вигляді інформацію щодо ставок зі сплати туристичного збору у порядку та за формою, затвердженими Кабінетом Міністрів України та копію даного рішення.

4.Загальному відділу виконавчого апарату Приморської міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті Приморської міської ради Запорізької області у десятиденний термін. 

5.Дане рішення набирає чинності з 01.01.2022 року.

6. Рішення Приморської міської ради від 26.06.2020 року №4 «Про встановлення туристичного збору на території Приморської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік», визнати таким, що втрачає чинність з 01.01.2022 року.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на контролюючий орган, в якому перебувають на обліку платники податку в межах своїх повноважень та на голову постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів, залучення інвестицій, контролю за приватизацією ПИЛИПЕНКО О.

Міський голова О. КОШЕЛЕВИЧ

Переглянути додаток

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: