Проект рішення: Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Приморської територіальної громади на 2022 рік

Керуючись п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», cт. 64 Бюджетного кодексу України, ст.8, ст.10, ст.12, ст.284 Податкового кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки» Приморська міська рада Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1.Встановити на території Приморської територіальної громади :

1.1.Ставки земельного податку, згідно з Додатком 1.

1.2.Пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з Додатком 2.

1.3.Порядок сплати земельного податку на території Приморської територіальної громади згідно з Додатком 3.

2. Загальному відділу виконавчого апарату Приморської міської ради, на виконання п.12.3.3 Податкового Кодексу України, забезпечити надсилання до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники податку в електронному вигляді інформацію щодо ставок та пільг із сплати земельного податку у порядку та за формою, затвердженими Кабінетом Міністрів України та копію даного рішення.

3.Загальному відділу виконавчого комітету Приморської міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті Приморської міської ради Приморського району Запорізької області та у місцевих друкованих засобах масової інформації у десятиденний термін.

4.Дане рішення набирає чинності з 01.01.2022 року.

5.Рішення Приморської міської ради від 26.06.2020 року №5 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Приморської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік», визнати таким, що втрачає чинність з 01.01.2022 року.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на контролюючий орган, в якому перебувають на обліку платники податку в межах своїх повноважень та на голову постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів, залучення інвестицій, контролю за приватизацією ПИЛИПЕНКО О.

Міський голова О. КОШЕЛЕВИЧ

Додаток №1

Додаток №2

Додаток №3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: