Рішення №156 від 28.05.21р.: Про проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування

Відповідно до статей 43, 44, 45, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши Протокол №1 від 20.05.2021 конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на території Приморської територіальної громади, виконком Приморської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести конкурс з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування (Додаток 1, 2 – Об’єкт конкурсу, додається).

2. Затвердити умови проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування (Додаток 3 – Умови конкурсу додаються).

3. Рекомендувати міському голові тимчасово, на період проведення конкурсу до визначення переможця та укладення договору за результатами конкурсу, укласти тимчасовий договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування №3 та №4 з ФОП Черкез І.М.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства – О. ГОРОХОВА.

Міський голова                                                                                           О. КОШЕЛЕВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: