Рішення №149 від 28.05.21р.: Про надання згоди на перереєстрацію місця реєстрації для листування, особам раніше зареєстрованим в житловому будинку за адресою: м.Приморськ, вул. Осипенко, буд. 2 кв.1, за адресою: с. Інзівка, вул. Центральна, буд. 8, кв. 4 без права приватизації вказаного приміщення та без права вселення

Керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житловим Кодексом України, рішенням сесії Приморської міської ради від 31.07.2015 №25 «Про надання згоди громадян міста Приморськ на реєстрацію місця проживання за адресою: м. Приморськ, вул. Осипенко, 2 кв. 1», рішенням виконавчого комітету Приморської міської ради від 19.03.2021 № 83 «Про зміну адреси реєстрації місця листування осіб, що не мають постійного місця проживання», враховуючи пункти рішень виконавчого комітету Приморської міської ради: «Зобов’язати громадян за першою письмовою вимогою виконавчого комітету Приморської міської ради провести зняття реєстрації місця листування за адресою: м. Приморськ, вул. Осипенко, буд. 2 кв.1», виконавчий комітет Приморської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати згоду на перереєстрацію місця реєстрації для листування, особам раніше зареєстрованим в житловому будинку за адресою: м.Приморськ, вул. Осипенко, буд. 2 кв.1, (згідно додатка) за адресою: с. Інзівка, вул. Центральна, буд. 8, кв. 4 без права приватизації вказаного приміщення та без права вселення.
  2. Зобов’язати всіх зареєстрованих, за першою письмовою вимогою виконавчого комітету Приморської міської ради, провести зняття реєстрації місця листування за адресою: Запорізька область, Бердянський район, с. Інзівка, вул. Центральна, буд. 8, кв. 4.
  3. Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті Приморської міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства – Горохова О.В.

Міський голова                                                                                           О. КОШЕЛЕВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: