Рішення №221 від 20.08.21р.: Про внесення змін в рішення виконкому №209 від 20.11.2019 р. «Про затвердження Інструкції з діловодства в Приморській міській раді та її виконавчих органах»

Керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 87, 89 Цивільного кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи Постанову Верховної Ради України від 17.07.2020 №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», виконавчий комітет Приморської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести зміни до Інструкції з діловодства в Приморській міській раді та її виконавчих органах, що затверджена рішення виконавчого комітету приморської міської ради№ 209 від 20.11.2019 р., а саме: замінивши в усіх бланках, що додаються до Інструкції з діловодства в Приморській міській раді  та її виконавчих органах (далі – Інструкція з діловодства), слова «Приморського району» на слова «Бердянського району», що додається.
  2. Додати до бланку листування Приморської міської ради фактичну адресу знаходження Приморської міської ради, а саме: 72102, Запорізька область, Бердянського району, м. Приморськ, вул. Банкова, 110.
  3. Загальному відділу виконавчого апарату Приморської міської ради:  

3.1. ознайомити з внесеними змінами всі відділи виконавчого апарату та виконавчі органи Приморської міської ради

3.2. забезпечити неухильне додержання вимог (норм) Інструкції з діловодства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ЮРЕНКО Н.В.

Міський голова                                                                                           О. КОШЕЛЕВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d bloggers like this: