ХVIІІ сесія від 29.10.21: рішення, відео, порядок денний

Відео сесії

Проекти рішень доступні тут

Результати поіменного голосування доступні тут

Порядок денний та рішення

  1. Про підготовку ЖКГ Приморської територіальної громади до осінньо-зимового періоду 2021-2022 р.
    Доповідач: Розумний А.М. – директор КП «Чисте місто».
    Співдоповідач: Горохов О.В. – заступник міського голови.
  2. Про виконання програми «Програма з проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг населених пунктів Приморської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  3. Про виконання програми «Програма реформування і соціального розвитку житлово-комунального господарства Приморської об’єднаної територіальної громади та поліпшення екологічного стану Азовського моря на 2021 рік».
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  4. Про виконання програми «Соціальний захист населення» за 2021р.
    Доповідач: Піперкова Т.О.- в.о. начальника УСЗН.
  5. Про виконання «Комплексної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2021 -2022р.».
    Доповідач: Піперкова Т.О. – в.о. начальника УСЗН.
  6. Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Приморської міської об’єднаної територіальної громади» за 2021р.
    Доповідач: Алавацька І.В.- заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
  7. Про виконання Комплексної Програми розвитку галузі культури та туризму Приморської міської об’єднаної територіальної громади» за 2021р.
    Доповідач: Алавацька І.В. .- заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
  8. Про виконання Програми підтримки та розвитку молоді Приморської міської територіальної громади за 2021 рік.
    Доповідач: Алавацька І.В. .- заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
  9. Про затвердження програми «Благоустрій населених пунктів Приморської територіальної громади на 2022 р.».
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  10. Про затвердження місцевої цільової програми «Спортивний комплекс «Олімпієць на 2022 рік».
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  11. Про затвердження «Програми з проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг населених пунктів Приморської територіальної громади на 2022 р.».
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  12. Про затвердження Плану діяльності Приморської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік.
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  13. Про затвердження «Програми реформування і соціального розвитку житлово – комунального господарства Приморської територіальної громади та поліпшення екологічного стану Азовського моря» на 2022 р.
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  14. Звіт голови постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності.
    Доповідач: Волков В.І. – голова комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності.
  15. Про організацію харчування в закладах загальної середньої освіти Приморської міської ради на 2022 р.
    Доповідач: Мурич М.В. – в.о. начальника відділу освіти.
  16. Про організацію харчування в закладах дошкільної освіти Приморської міської ради на 2022 р.
    Доповідач: Мурич М.В. – в.о. начальника відділу освіти.
  17. Про внесення змін до «Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки», затвердженої рішенням Приморської міської ради від 03 грудня 2019 № 6 (зі змінами), щодо заходів на 2022 рік.
    Доповідач: Мурич М.В. – в.о. начальника відділу освіти.
  18. Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Приморської територіальної громади.
    Доповідач: Бучакчийський М.І. – начальник відділу містобудування та архітектури Приморської міської ради.
  19. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Містобудівний розвиток населених пунктів Приморської міської територіальної громади на 2021- 2022 роки» (зі змінами).
    Доповідач: Бучакчийський М.І. – начальник відділу містобудування та архітектури Приморської міської ради.
  20. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Приморської міської ради від 04.12.2020р. №19 «Про затвердження місцевої цільової програми «Землеустрій на 2021-2023 роки»».
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  21. Про затвердження місцевої цільової програми «Інвентаризація земель на території Приморської територіальної громади на 2022 рік».
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  22. Про затвердження Програми організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру на території Приморської міської територіальної громади на 2022 рік.
    Доповідач: Піперкова Т.О.- в.о. начальника УСЗН.
  23. Про затвердження місцевої цільової програми «Програма фінансової підтримки комунального підприємства «Водолій» Приморської міської ради на 2022 рік».
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  24. Про затвердження місцевої цільової програми «Програма розвитку велоінфраструктури Приморської міської територіальної громади на 2021 – 2022 роки.
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  25. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням Приморської міської ради від 03 грудня 2019 № 6 (зі змінами).
    Доповідач: Мурич М.В. – в.о. начальника відділу освіти.
  26. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма реформування і соціального розвитку житлово-комунального господарства Приморської територіальної громади та поліпшення екологічного стану Азовського моря на 2021 рік».
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  27. Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 23.12.2020 р. №3 «Про місцевий бюджет Приморської територіальної громади на 2021 рік».
    Доповідач: Заверуха Г.М. – начальник фінансового управління.
  28. «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області».
    Доповідач: Козирь Р.Р. – начальник відділу ЦНАП.
  29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (замовник, власник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області).
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  30. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу громадянам земельних ділянок безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства (колишня територія Орлівської сільської ради) (заявники: гр. Попазов О.І., гр. Месроп’янцев В.С., гр. Скорік К.Г., гр. Белев О.А., гр. Корнілов О.В., гр. Корнілов В.Є., гр. Перегинець Т.В., гр. Плачкова Л.І., гр. Ясинський Г.М., гр. Келібаров М.М., гр. Гугаєва К.Д., гр. Колесник Н.І., гр. Колєва Т.К., гр. Саватєєва О.І., гр. Сальніков А.С., гр. Гердова Л.В., гр. Георганова Д.П., гр. Георганов Ю.А., гр. Дімітров І.І., гр. Сиващенко О.О., гр. Попелешко А.І., гр. Русєв В.В., гр. Попазов С.І., гр. Пельтек Л.В., гр. Малєва Н.І., гр. Малєв І.К., гр. Попелешко Н.І., гр. Михайличенко Д.М., гр. Топалов В.В., гр. Чернєв О.І., гр. Смирнова К.М., гр. Сутормін О.П., гр. Сальнікова Т.Ф., гр. Топалов Д.І., гр. Тюркеджи М. А., гр. Узунова О.А., гр. Узунов Д.Г., гр. Тюркіджи Н.І., гр. Колєва Н.А., гр. Колєв О.Г., гр. Колєв С.І., гр. Попелешко І.І., гр. Нейчева М.М., гр. Колєва В.П., гр. України Стоєва Г.О., гр. Стоєв Ф.І., гр. Галаджи Т.Ф., гр. Костєва О.О., гр. Топалов Д. Л., гр. Азаренко А.М., гр. Малєва Г.М., гр. Янаков М.В., гр. Кірвас Л.К., гр. Ясинський С.Г., гр. Малєва Н.А.).
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  31. Про надання в оренду земельних ділянок в м. Приморськ для будівництва сонячної електростанції (заявники: ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК», ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК-2», ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК-3», ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК-4», ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК-5», ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК-6», ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК-7», ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК-8», ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК-9», ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК-10», ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК-11», ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК-12», ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК-13», ТОВ «МЕНЕДЖЕС-СОЛАРПАРК ПРИМОРСЬК-14»).
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  32. Про втрату чинності пунктів рішень Приморської міської ради від 01.07.2021р. №59, №60, №73.
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  33. Про надання в оренду нерозподіленої земельної ділянки із земель КСП «Аврора» Приморського району Запорізької області (угіддя – пасовища, контур № 169) (заявник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРО СВІТ ПЛЮС»; для ведення товарного сільськогосподарського виробництва).
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  34. Про надання в оренду нерозподіленої земельної ділянки із земель КСП «Аврора» Приморського району Запорізької області (угіддя – пасовища, контур № 315.1) (заявник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРО СВІТ ПЛЮС»; для ведення товарного сільськогосподарського виробництва).
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  35. Про надання в оренду нерозподіленої земельної ділянки із земель КСП «Аврора» Приморського району Запорізької області (угіддя – пасовища) (заявник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРО СВІТ ПЛЮС»; для ведення товарного сільськогосподарського виробництва).
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Бистров І.О., гр. України Дойнов Р.С., гр. України Дойнов Д.С., гр. України Челібійський Р.Ю., гр.України Захарченко Д.В., гр. України Бучакчийська Н.Ф, гр. України Щербина О.В., гр. України Щербина Л.І., гр. України Филипенко О.І., гр. України Филипенко О.І., гр. України Филипенко І.А., гр. України Меснянкін О.І., гр. України Меснянкіна Л.І., гр. України Скельнічев А.Ф., гр. України Мануілова О.І., гр. України Кирсанова Ю.А., гр. України Горбата Л.М., гр. України Горбатий Ю.Є., гр. України Горбатий С.Ю., гр. України Македонський Р.О., гр. України Бучакчийська В.В., гр. України Стойчева А.І., гр. України Дулов А.М., гр. України Кураченко Т.М., гр. України Бистров Д.Г., гр. України Куцарський О.Г., гр. України Башинська Л.Д. (територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту с. Маринівка)).
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Зетченко Г.У., гр. України Зетченко Л.І., гр. України Зетченко О.К., гр. України Гавриленко О.А., гр. України Гавриленко Л.Ф., гр. України Приймак О.В., гр. України Зетченко Є.В., гр. України Гавриленко М.Г., гр. України Гавриленко І.Г.).
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  38. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою (заявник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»).
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  39. Про внесення змін до договору оренди землі № 299 від 10.05.2018р. (заявник, власник нерухомого майна: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАТУС-2021»; орендар: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АНТРОН»; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 67 (База відпочинку «Азов»)).
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  40. Про внесення змін до договору оренди землі від 15.01.2018р. б/н (заявник, орендар: ПП «СТЕП ПЛЮС»; нерозподілена земельна ділянка (угіддя – багаторічні насадження)).
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  41. Про надання дозволу гр. Кострикіну А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (місце розташування: м. Приморськ, вул. Енергетиків, 9; для обслуговування виробничої бази).
    Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та внесення змін до договору оренди землі (заявник: Краснокутський А.О.; місце розташування земельної ділянки: Запорізька обл., м. Приморськ, вул. Курортна,89).
    Доповідач: Пироговська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології.
  43. Про внесення змін та доповнень до рішень Приморської міської ради (заявники: гр. України Георганов В.О.; гр. України Русев І.В.; гр. України Тисленко Є.О.; гр. України Бабенко Г.В.; гр. України Богачов Д.І.; гр. України Мальченко І.А.; впорядкування власних рішень).
    Доповідач: Пироговська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології.
  44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду (заявник: ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «КОРОЛЕНКО ОЛЕКСАНДРА ІВАНОВИЧА»; місце розташування земельної ділянки: Запорізька область, Бердянський район, с. Новопавлівка, вул. Лесі Українки, 2 (за межами населеного пункту); для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
    Доповідач: Пироговська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології.
  45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявник: гр. України Заволока О.В.(УБД), (територія Приморської міської ради).
    Доповідач: Пироговська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології.
  46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявник: гр. України Кочуков В.В.(УБД), (територія Приморської міської ради).
    Доповідач: Пироговська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології.
  47. Про передачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (заявник: гр. України Педан О.С.,(УБД) (територія Приморської міської ради)).
    Доповідач: Пироговська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології.
  48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення з подальшою передачею її в оренду (заявник: гр. України Кияшко Є.О., (територія Приморської міської ради)).
    Доповідач: Пироговська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології.
  49. Про переведення земельної ділянки до земель запасу Приморської міської ради (заявник: Машошина Ю.В., місце розташування земельної ділянки: Запорізька обл., м. Приморськ, вул. Південна, 41 (в межах населеного пункту)).
    Доповідач: Пироговська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології.
  50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Капустін О.М., гр. України Григорова Т.Г., гр. України Кєнєва Н.В., гр.України Ласса Т.Б., гр. України Хаджийський О.О. (за межами населеного пункту с.Преслав); гр. України Ткачук Г.О. (за межами населеного пункту с.Інзівка); гр. України Стоянов Д.М., гр. України Тулуш Н.М., гр. України Луценко О.І., гр. України Мануілов В.І. (за межами населеного пункту с.Лозуватка); гр. України Ардел’янова У.М., гр. України Ардел’янов І.Ф. (за межами населеного пункту м.Приморськ); гр. України Джамба О.М. (с.Вячеславка, вул.Дружби,4); гр.України Кінчевська А.С., гр. України Нагорна М.В., (за межами населеного пункту с.Нооолексіївка); гр. України Ксенофонтов С.С. (за межами населеного пункту с.Петрівка), гр. України Хойняк П.С., гр. України Осіпчук В.Р., гр. України Осіпчук О.О., гр. України Осіпчук Л.М., гр. України Осіпчук В.Р. (за межами населеного пункту с-ще Подспор’є), гр. України Гринь С.П. (за межами населеного пункту с. Інзівка); гр. України Онишко Н.В., гр. України Онишко М.Г., гр. України Онишко Г.А., гр. України Онишко О.Г. (за межами населеного пункту с.Банівка); гр. України Ізварін С.В.; гр. України Пікульов К.Є.; гр. України Волковский В.Ф.; гр. України Сальніков А.Г.; гр. України Столбченко О.А.; гр. України Юндін П.В. гр. України Коломеєць К.В., гр. України Саченко А.О., гр. України Пархоменко О.В., гр. України Єрмакова Г.Т., гр. України Турубаров В.І., гр. України Матвєєв В.В., гр. України Гарькавий О.М., гр. України Сухоребров В.О., гр. України Івасенко Л.О., гр. України Івасенко В.О., гр. України Івасенко Є.О.; гр. України Кочкарьова В.С.; гр. України Івасенко С.М.; гр. України Парабик І.Л.; гр. України Парабик І.М.; гр. України Гальота І.С.; гр. України Івасенко Т.Г.;гр. України Кочкарьов С.М., гр. України Зайцев Л.М., гр. України Новікова А.О., гр. України Бараніченко К.Ю. (колишня територія Борисівської сільської ради); гр. України Чалих О.В., гр. України Савійська О.А., гр. України Котляр М.Л., гр. України Котляр С.Л. (колишня територія Партизанської сільської ради); гр. України Неруш О.С., гр. України Неруш С.М., гр. України Неруш О.С., гр. України Школьна К.Ю., гр. України Попій С.Г.(за межами населеного пункту с. Подспор’є), гр. Бузінська С.В., гр. Юнак У.В., гр.Бучакчийський М.В., гр.Андронік А.А., гр.Фурника В.А., гр.Фурника М.Г., гр.Волков Е.І. (за межами населеного пункту с. Лозуватка), гр. України Білоцерковець Т.М., гр. України Білоцерковець О.В., гр. України Гогунська Л.Р., гр. України Гогунська Г.П., гр. України Гогунська В.І. (за межами населеного пункту с. Подспор’є), гр. України Конюхов О.М. та гр. України Зазуляк Л.І. (м. Приморськ, вул. Яблунева).
    Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  51. Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) (заявники: гр. Куцарський О.І., гр. Орел С.В., гр. Іванова З.О., гр. Колодіна В.Е., гр. Гедзік К.Е.,гр. Капканець Т.П., гр. Фрикіна С. В., гр. Дригалюк К.С., гр. Колесніков К.О., гр. Сенчило К.М., гр. Вівтоненко Т.Є., гр. Поставна В.Д., гр. Філанов І.В., гр. Челебійський Ю.Є., гр. Сапунцов П.В.).
    Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  52. Про внесення змін до рішеня сесій Приморської міської ради від 28.08.2021р. № 28 (заявник: гр. України Хойняк С.І.), від 04.02.2021р. №19 (заявник: гр. України Гедікова Л.Р.), від 30.07.2021р. № 47 (заявник: гр. України Легіна Т.І.), від 26.02.2021р. № 40 (заявник: гр. України Рулевська О.І.), від 30.06.2021р. № 76 (заявник: гр. України Падалко А.В.), від 30.06.2021р. № 76 та від 30.04.2021р. (заявники: Кубай О.О. та Кубай О.О.), від 28.08.2021р. № 28 (заявник: Гогунський П.Д.).
    Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Булачек О.Г. с.Преслав, вул.Академіка Державіна, 119, гр. України Малолітній О.С., м. Приморськ, вул. Лазурна; гр. України Сезько В.М. м. Приморськ, вул. Лісова, 41; гр. України Шавкова О.Д. м. Приморськ, вул. Сонячна, 149; гр. України Волчков В.Ю. м. Приморськ, вул. Волонтерів)).
    Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Колоянов І.С. (за межами населеного пункту с.Лозуватка); гр.України Калаянова В.О. (за межами населеного пункту с.Новоолексіївка), гр. України Шелухіна Н.І. (в межах населеного пункту с.Новоолексіївка); гр. України Бєляк А.Д., гр. України Поверина Ю.С. (в межах населеного пункту с.Орлівка, вул.Шкільна); гр. України Дмітрієва М.І. (за межами населеного пункту с.Новопавлівка); гр. України Каминіна Н.І., (с. Орлівка, вул. Зелена, 46); гр. України Прокопович І.В. (с. Орлівка, вул. Шкільна, 37); гр. України Сухореброва І.І., гр. України Веретельник Н.В. (за межами населеного пункту с. Преслав); гр. України Оленберг А.П., гр. України Оленберг П.П., гр. України Хохоляк С.В., гр. України Погорілий О.В., гр. України Король Н.В., гр. України Ташкінова О.О., гр. України Здоров С.В. (колишня територія Борисівської сільської ради), гр. України Тодоров О.О., гр. України Шелухін М.М., гр. України Орлов С.О., гр. України Мірчев Д.О., гр. України Мірчев О.В., гр. України Мірчева І.Ю., гр. України Зінченко Д.А., гр. України Карась Є.І., гр. України Синяговський Д.С., гр. України Поздняков Р.С., гр. України Ганчев Р.В., гр. України Богданович К.В. (за межами населеного пункту с.Маринівка), гр. України Провандовський Л.М., гр. України Плотнікова К.В., гр. України Гавриленко Г.М., гр. України Кальченко О.І., гр. України Чиньков Є.І., гр. України Гора О.О., територія Приморської міської ради; гр. України Ташев О.З., гр. України Мінков І.І., гр. України Мелай Л.О. територія Приморської міської ради (територія колишньої Новоолексіївської сільської ради), гр. України Ліхачова Л.І. територія Приморської міської ради (в межах населеного пункту с.Маринівка, вул.Сонячна, 55), гр. України Третьякова О.В. територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту с. Інзівка)).
    Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Фуклєв В.Ф., гр. України Фуклєва Г.В., гр. України Вєльчев А.М., гр. України Вєльчева А.І., гр. України Толока В.І., гр. України Фуклєва В.І., гр. України Фуклєв Ф.І. (за межами населеного пункту с. Преслав); гр. України Громак А.О. (за межами населеного пункту с.Новоолексіївка), гр. України Просянік В.І. (територія Приморської міської ради)).
    Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельних ділянок у власність (заявники: гр. України Оксень Є.Л., м.Приморськ, вул.Крилова, 12а; гр. України Златєв П.В. м. Приморськ, вул. Калинова, 171; гр. України Малицький Ю.О. с.Борисівка, вул.Центральна, 8а; гр. України Ступін С.В., с.Борисівка, вул.Центральна, 8; гр. України Дем’яненко М.О., с.Борисівка, вул.Шевченко, 4; гр. України Дем’яненко О.А., с. Борисівка, вул.Шевченко, 8; гр. України Бєлінський К.О. м.Приморськ, вул.Молодіжна, 49; гр.України Воробйов Р.І. с.Орлівка, вул.Шкільна, 16).
    Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Мангов С.Д., гр. України Пєнчева К.В. (с. Преслав, вул.Академіка Державіна); гр. України Грігоров Р.С. (м.Приморськ, вул.Каштанова), гр. України Дімітров Є.С. (УБД) (м.Приморськ, вул.Зарічна, 4), гр. України Буюклійський А.А. (УБД) (м.Приморськ, вул.Південна, 41), гр. України Матвієнко В.І. (м. Приморськ, вул. Жукова, 85), гр. України Бондарчук О.М., гр. Бондарчук Р.Д. (с.Преслав)).
    Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Розлукіна Н.Г., гр. України Саввов О.Г., гр. України Голякова О.В., гр. України Толока О.Є., гр. України Ковачева І.Є, гр. України Носуля В.С., гр. України Топалов С.А., гр. України Зяблова Г.Г., гр. України Грігоров К.Р., гр. України Библін Д.О., гр. України Ганєва Л.Г., гр. України Бондарчук О.М., гр. України Єнчев Р.І., гр. України Толока С.П., гр. України Бородай О.І., гр. України Гогунський Ю.В., гр.України Морозова Ю.С, гр.України Лунга С.В., гр.України Фуклєва Н.С., гр.України Таіров Є.О., гр.України Веретельник М.С., гр.України Гогунська В.Ю., гр. України Гогунський Н.С., гр.України Мангов С.Д., гр.України Білоцерковець Т.М., гр.України Барішевська А.Г., гр.України Баришевська Г.О., гр.України Ласса Т.Б., гр.України Петрушкіна В.М., гр.України Разлукін С.Є., гр.України Подгатець С.Ю., гр.України Фуклєв Є.Ф., гр.України Таіров О.І., гр.України Йолкін В.Д., гр.України Йолкіна В.П., гр. України Демченко Р.О., гр. України Демченко Ю.І. (за межами населеного пункту с.Преслав).
    Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  59. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр.України Сідельнікова О.А. (за межами населеного пункту с. Орлівка); гр. України Нагорна Л.Г., гр. України Данченко В.І. (в межах населеного пункту с.Новоолексіївка, вул.Кударя); гр.України Густера Л.С. (с.Лозанівка, вул.Сонячна,30 ); гр. України Колєв А.О. (за межами населеного пункту с.Райнівка); гр.України Стоянов М.І. (за межами населеного пункту с.Лозуватка); гр.України Шалиго О.М., гр.України Голдиш Ю.М. (за межами населеного пункту с.Борисівка), гр. України Залата В.В. (с.Орлівка, вул.Шкільна,162), гр. України Щетініна В.Є. (за межами населеного пункту с.Орлівка)).
    Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  60. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Бажан М.А., гр. України Ахтирська Л.Я., гр. України Бойко І.В, гр. України Шаркевич Р.В. (УБД), гр. України Тартус О.В. (за межами населеного пункту с. Лозанівка).
    Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  61. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр.України Бабак З.Д., гр.України Левченко Н.В., гр.України Гудков І.П. (за межами населеного пункту с.Орлівка).
    Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  62. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники:гр. України Кошель О.Є. (УБД), гр. України Джеглав Р.В. (УБД), гр. України Ломакін О.В.(УБД), гр. України Степанов О.Ф. (УБД), територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту с. Маринівка), гр. України Гадючко А.О.(УБД), гр. України Єрьоменко Д.М.(УБД), гр. України Михальчук П.М.(УБД), гр. України Михальчук І.М.(УБД) територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту с. Новопавлівка) ).
    Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології Приморської міської ради.
  63. Про затвердження Програми підтримки комунальної установи «Агенція розвитку Приморської громади» Приморської міської ради на 2022 – 2024 роки.
    Доповідач: Візірський С.Ю. – директор КУ «Агенція розвитку .
  64. Про внесення змін до Програми розвитку охорони здоров’я Приморської територіальної громади на 2021-2023 роки (зі змінами від 26.02.2021 №16, від 30.04.2021 №9, від 30.06.2021 № 14,від 30.07.2021 №2, від 28.08.2021 №8).
    Доповідач: Алавацька І.В.- заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
  65. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма фінансової підтримки комунального підприємства «Водолій» Приморської міської ради на 2021 рік».
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  66. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Програма фінансової підтримки комунального підприємства «Партизанський сількомунгосп» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області на 2021 рік.
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  67. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Благоустрій населених пунктів Приморської територіальної громади на 2021 рік».
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  68. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Спортивний комплекс «Олімпієць на 2021 рік».
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
  69. Про покладання повноважень адміністратора ЦНАП на державного реєстратора ГРІГОРОВУ В.П.
    Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *