Фахівці Приморського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області проводили перевірки  об’єктів щодо дотримання карантинних обмежень

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, фахівці Приморського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області (в тому числі у складі мобільних груп спільно з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування) за період з 08.11.2021 по 12.11.2021 року провели 25 моніторингових обстежень об’єктів нагляду щодо дотримання карантинних обмежень.
В ході перевірок порушення протиепідемічних вимог, встановлених постановами Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України, виявили на 15 об’єктах (60% від перевірених).

Зокрема було перевірено:

 • 14 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, порушення встановлені на 12 об’єктах (85,7 % від перевірених);
 • 4 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, на 2 об’єктах (50%) встановлені порушення;
 • 1 агропродовольчий ринок, порушень не встановлено;
 • 1 салон краси, в якому виявлено порушення ;
 • 1 аптеку, порушень не зафіксовано;
 • 4 інших об’єктів нагляду, на яких порушень не виявлено.
  В ході перевірок фахівці Держпродспоживслужби зафіксували ряд порушень, пов’язаних з відсутністю дезінфікуючих засобів, недотриманням «маскового режиму» та соціальної дистанції відвідувачами, відсутністю даних про проведення температурного скринінгу працівників тощо.
  За порушення протиепідемічних вимог працівниками Держпродспоживслужби складено 15 протоколів про адміністративні правопорушення.
  В ході моніторингових обстежень з суб’єктами господарювання, працівниками та відвідувачами об’єктів постійно проводяться профілактичні бесіди щодо дотримання протиепідемічних вимог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *