ХXІIІ сесія від 22.12.21: рішення, відео, порядок денний

Відео сесії

Проекти рішень доступні тут

Результати поіменного голосування доступні тут

Порядок денний та рішення

 1. Звіт про діяльність виконкому та виконання делегованих повноважень за 2021р. Доповідач: Кошелевич О.І. – міський голова.
 2. Про місцевий бюджет Приморської міської територіальної громади на 2022 рік. Доповідач: Заверуха Г.М. – начальник фінансового управління Приморської міської ради.
 3. Про стан виконання плану приватизації майна комунальної власності Приморської міської ради за 2021 рік. Доповідач: Юренко Н.В. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
 4. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Приморської міської ради що підлягає приватизації у 2022 році. Доповідач: Юренко Н.В. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
 5. Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власості Приморської міської ради на 2022 р. Доповідач: Юренко Н.В. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
 6. Звіт комунальної установи «Агенція розвитку Приморської громади». Доповідач: Візірський С.Ю. – директор КУ «Агенція розвитку Приморської громади.
 7. Звіт про використання земель сільськогосподарського та іншого призначення на території Приморської міської ради за 2021р Доповідач: Сухореброва І.І.. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 8. Про хід виконання програми «Містобудівний розвиток населених пунктів Приморської міської територіальної громади 2021-2022 роки» за 2021 рік. Доповідач: Бучакчийський М.І. – начальниквідділу містобудування та архітектури.
 9. Звіт про роботу Комунального підприємства «Приморський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Приморської міської ради Доповідач: Найда О.В. – головний лікар КП «Приморський районний центр первинної медико – санітарної допомоги Приморської міської ради.
 10. Звіт про роботу Комунального підприємства «Приморська центральна районна лікарня» Приморської міської ради. Доповідач: Гогунський Є.Є. – головний лікар КП «Приморська центральна районна лікарня» Приморської міської ради.
 11. Інформація про виконання депутатських запитів, звернень за 2021р. Доповідач: Девятерікова З.І. – секретар Приморської міської ради.
 12. Звіт про виконання Плану роботи Приморської міської ради за 2021 рік.Доповідач: Девятерікова З.І. – секретар Приморської міської ради.
 13. Про затвердження Плану роботи Приморської міської ради на 2022 рік. Доповідач: Девятерікова З.І. – секретар Приморської міської ради.
 14. Звіт голови постійної комісії з питань житлово – комунального господарства, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту Жолудєв С.О. –голова комісії з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів підприємництва, торгівлі та побуту
 15. Звіт голови постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності Доповідач: Волков В.І. – Голова комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, депутатської діяльності.
 16. Про безоплатну передачу комунального майна з балансу КП «Приморський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Приморської міської ради на баланс КП «Приморська центральна районна лікарня» Приморської міської ради. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 17. Про безоплатну передачу комунального майна з балансу КП «Чисте місто Приморськ» Приморської міської ради на баланс КП «Водолій» Приморської міської ради. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 18. Про внесення змін до складу комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженої рішенням від 02.03.2018 №41 (зі змінами). Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 19. Про внесення змін до складу постійних комісій виконавчого комітету Приморської міської ради, затверджених рішенням Приморської міської ради від 16.12.2020 №39 (зі змінами від 30.04.2021 №18, 30.04.2021 №39, 30.06.2021 №28, 29.09.2021 №18). Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 20. Про внесення змін до складу Постійної комісії Приморської міської ради з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 21. Про внесення змін до складу комісії по вирішенню земельних спорів відносно меж земельних ділянок та додержання громадянами правил добросусідства. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 22. Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 23. Про внесення змін до складу аукціонної комісії з продажу об’єктів комунальної власності Приморської міської ОТГ, які підлягають приватизації. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 24. Про затвердження Положень структурних підрозділів виконавчого апарату Приморської міської ради в новій редакції. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 25. Про затвердження місцевої цільової програми „Членські внески ” на 2021 рік.Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 26. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації сільських рад Приморського району. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 27. Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області в новій редакції. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 28. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області. Доповідач: МуричМ.В. – в.о. начальника відділу освіти.
 29. Про затвердження структури та штатної чисельності комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області Доповідач: МуричМ.В. – в.о. начальника відділу освіти.
 30. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу дошкільної освіти, що є об’єктом комунальної власності територіальної громади Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області Доповідач: МуричМ.В. – в.о. начальника відділу освіти.
 31. Про внесення змін до місцевої цільової програми «Благоустрій населених пунктів Приморської територіальної громади на 2021 рік». Доповідач: Кононов В.В. – начальник відділу житлово-комунального господарства.
 32. Про внесення змін до Програми розвитку охорони здоров’я Приморської територіальної громади на 2021-2023 роки(зі змінами від 26.02.2021 №16, від 30.04.2021 №9, від 30.06.2021 № 14,від 30.07.2021 №2, від 28.08.2021 №8, 29.10.2021 № 64, 30 листопада 2021 № 13).Доповідач: Алавацька І.В. – заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення
 33. «Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 23.12.2020 №3 «Про місцевий бюджет Приморської міської територіальної громади на 2021 рік». Доповідач: Заверуха – начальник фінансового управління.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на нерозподілену земельну ділянку із земель колишнього КСП «Серп і Молот» Приморського району Запорізької області (угіддя – пасовища, контур №11) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу земельної ділянки в оренду (заявники: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «СЕРП І МОЛОТ», гр. Вигівський М.В.) Доповідач: Сухореброва І.І.. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на нерозподілену земельну ділянку із земель колишнього КСП «Серп і Молот» Приморського району Запорізької області (угіддя – пасовища, контур №102) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу земельної ділянки в оренду (заявники: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «СЕРП І МОЛОТ», гр. Дімітров О.М., гр. Чігрин С.О.). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на нерозподілену земельну ділянку із земель колишнього КСП «Серп і Молот» Приморського району Запорізької області (угіддя – пасовища, контур №132) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу земельної ділянки в оренду (заявники: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «СЕРП І МОЛОТ»; гр. Чігрин С.О.). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на нерозподілену земельну ділянку із земель колишнього КСП «Серп і Молот» Приморського району Запорізької області (угіддя – пасовища, контур №137) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу земельної ділянки в оренду (заявники: СІЛЬСЬКОГОС.ПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «СЕРП І МОЛОТ»; гр. Чігрин С.О.). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (замовник, власник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на земельну ділянку, яка розташована в м. Приморськ, вул. Курортна (замовник, власник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 40. Про укладення договору строкового особистого земельного сервітуту на земельну ділянку, яка розташована в м. Приморськ, вул. Курортна (заявник: Приморська районна громадська організація «Власників плавзасобів – «Чайка» Запорізької області). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 41. Про внесення змін до договору оренди землі № 1/121 від 26.06.2009р. (заявник, власник нерухомого майна: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІСАТЕКС ІНВЕСТ ГРУП»; орендар: ФО-П Мамонов Ю.А.; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 42. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, з подальшою передачею в оренду (заявник: гр. Чернєва Н.П.; для іншого сільськогосподарського призначення). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Трояновський В.О. (УБД), гр. України Струтинський К.І. (УБД), гр. України Жихар С.І. (УБД), гр. України Швець В.В. (УБД). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 44. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Одинока Т.В., гр. України Жигаренко П.В., гр. України Парижський В.С., гр. України Паріжська О.І., гр. України Лекомцева Н.І., гр. України Лекомцев В.С., гр. України Хаджийська П.В.; гр. України Васил’єв В.Д., гр. України Гримак К.В гр. України Сальніков А.Г., гр. України Онишко О.Г., гр. України Онишко М.Г. (територія Приморської міської ради). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 45. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх безоплатно у власність (заявники: гр. України Зетченко О.К., гр. України Расіхіна О.В., гр. України Зетченко Є.В., гр. України Гавриленко О.А., гр. України Гавриленко М.Г., гр. України Гавриленко І.Г., гр. України Зетченко Г.У., гр. України Гавриленко Л.Ф.). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 46. Про затвердження Програми розвитку лісового господарства «Озеленення Приморської міської ради на 2022-2026рр.» Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 47. Про виготовлення документації із землеустрою (замовник, власник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області). Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 48. Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії Приморської міської ради восьмого скликання від 20.12.2018р. № 39 «Про затвердження Переліку вільних від забудови земельних ділянок право власності, або право оренди, яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)» (зі змінами). Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок громадянам у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Сараєв С.М., с.Новопавлівка, вул. Ювілейна, 12; гр. України Савенкова Т.А. м.Приморськ, вул. Каштанова,20; гр. України Стоянов О.В., с. Лозуватка, вул. Степова. 36; гр. України Чернєва В.М., Євтушевська Т.М.; Ілієва С.М. м. Приморськ, вул. Банкова, 179). Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність (заявники: гр. України Кірізлієва С.О., (територія колишньої Інзівської сільської ради); гр. України Аврамов І.І. (територія колишньої Преславської сільської ради) (за межами населеного пункту)) Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр.України Дубовой С.М. с.Преслав, вул.Центральна, 100; гр.України Яценко Р.К., м.Приморськ, вул.Зоряна, 114; гр.України Суліменко Т.С. м.Приморськ, вул.Сонячна,198) Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її безоплатно у власність для ведення особистото селянського господарства (заявники: гр. України Толока О.Є.; гр. України Шалиго О.М.; гр. України Грігоров К.Р., (територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту); гр. України Дубовой С.М., вул. Центральна, 100, с. Преслав; гр. України Куцарський О.Г.,(територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту); гр. України Пітріна С.І., с. Новоолексіївка; гр. України Тупозлієв Ю.В., (територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту), гр. України Бондарчук Д.О. (територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту); гр. України Подгатець С.Ю.;гр. України Волкова Н.І.; гр. України Волков В.І.; гр. України Прокопов І.М. (УБД); гр. України Лисаковський Р.Г. (УБД) (територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту)). Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду (заявник: гр. України Онишко Ю.В. (кадастровий номер 2324880200:02:005:0002, за межами с.Борисівка; цільове призначення: для сінокосіння і випасання худоби). Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду (заявник: гр. України Шептій М.М. (кадастровий номер 2324880200:02:005:0001 за межами с. Борисівка; цільове призначення: для сінокосіння і випасання худоби). Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Іотов Г.М.; гр. України Іотова Н.Г.; гр. України Шопова.Н.М.; гр. України Мітєв М.В.; гр. України Шапочкіна О.К. (за межами с.Мануйлівка)). Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Кудряшов А.А. (УБД), за межами с. Інзівка; гр. України Стоянов О.В., с. Лозуватка, вул. Степова; гр. України Алавацька Р.І. за межами с. Преслав; гр. України Кальцев Є.С. за межами с. Преслав; гр. України Кірвас А.Ю. за межами с. Маринівка; гр. України Кірвас А.В. за межами с. Маринівка; гр. України Щетініна В.Є. за межами с. Орлівка; гр. України Бурієва О.М. за межами с. Новоолексіївка; гр. України Цонєв О.І. за межами с. Маринівка; гр. України Бучакчийський М.В. за межами с. Маринівка; гр. України Юнак У.В. за межами с. Маринівка). Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу (заявники: гр. України Кондратьєв Ю.В. (УБД), м. Приморськ, вул. Березова; гр. України Сидоренко Д.С., м. Приморськ, вул. Березова). Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби з подальшою передачею в оренду (заявник: гр. України Суліменко В.Д., кадастровий номер 2324883900:02:039:0004, (за межами с. Лозуватка)) Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 59. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Демешко О.І., м. Приморськ) Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 60. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр.України Дімітрова К.А.; гр.України Русінов М.М.; гр.України Русінова Т.В.; гр.України Дубовик С.В.; гр.України Троцко О.А.; гр.України Свобода Л.І.; гр.України Кізілова В.П.; гр.України Тупозлієва Л.П.; гр.України Дімітров С.І.; гр.України Бодров В.М.; гр.України Бодров А.М. (територія Приморської міської ради)). Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 61. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва (заявники: гр.України Шевцова Л.М.; гр.України Козлова О.М.; гр.України Панаріна З.І.; гр.України Ігнаток В.В.; гр.України Осауленко О.Ф.; гр.України Сидоренко С.М.; гр.України Сидоренко Л.І.; гр.України Янішевський Д.В. (територія Приморської міської ради)). Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 62. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр.України Сидоренко С.М.; гр.України Сидоренко Л.І.; гр.України Сидоренко Л.І.; гр.України Баранов В.К.; гр.України Сидоренко В.М.; гр.України Янішевський Д.В; гр.України Козлова О.М.; гр.України Резник І.В.; гр.України Токарева Т.І.; гр.України Гогунський Е.І.; гр.України Гогунська Г.А.; гр.України Гогунський К.Е.; гр.України Осауленко А.О.; гр.України Осауленко М.Е.; гр.України Марков С.П.; гр.України Зетченко Л.І.; гр.України Приймак А.О.; гр.України Приймак О.О.; гр.України БлазинськаЛ.О.; гр.України Блазинський П.О.; гр.України Бодрова О.О.; гр.України Бодров А.М.; гр.України Громак С.О.; гр.України Громак С.С.; гр.України Бойко М.В.; гр.України Чупрій О.В.(територія Приморської міської ради)). Доповідач: Петрина Н.С. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 63. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Тисленко Р.С., м. Приморськ, вул. Сонячна, 92; гр. України Славова М.О., м. Приморськ, вул. Сонячна, 146; гр. України Матвієнко В.І., м. Приморськ, вул. Жукова, 85). Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 64. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх безоплатно у власність для ведення особистото селянського господарства (заявники: гр. України Веретельник М.С., гр. України Соломонов М.О., гр. України Фуклєва Н.С., гр. України Мангов С.Д., гр. України Гогунський В.Ю., гр. України Чернишов Є.С., гр. України Ковачева І.Є., гр. України Лисаковська С.І. (за межами населеного пункту с. Преслав), гр. України Андросов Д.Є. (УБД), гр. України Стойчева А.І., гр. України Башинська Л.Д., гр. України Захарченко Д.В., гр. України Бучакчийський О.Ю. (за межами населеного пункту с. Маринівка); гр. України Садовий С.А. (с. Борисівка, вул. Центральна, 70), гр. України Михальчук І.М. (УБД), гр. України Єрьоменко Д.М. (УБД), гр. України Гадючко А.О. (УБД) (за межами населеного пункту с. Новопавлівка), гр. України Гаман О.М. (с. Райнівка, вул. Приморська, 63), гр. України Попова Т.М., гр. України Закревська М.О., гр. України Ковальова О.С., гр. України Ковальов Г.М. (УБД), гр. України Панечко В.І. (за межами населеного пункту с. Лозанівка), гр. України Алтухов М.В. (УБД), гр. України Гіренко О.В., гр. України Гешева Н.О., гр. України Долганов В.В., гр. України Дімітрова Т.І., гр. України Дімітрова С.Ю., гр. України Гешев С.В., гр. України Гешев В.С., гр. України Топузлієва Л.П., гр. України Топузлієв П.В., гр. України Шевцова Л.М. (за межами населеного пункту с. Подспор’є)) Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 65. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок громадянам у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Кенєв С.М. с. Банівка, вул. Центральна,100а; гр. України Гудков О.Г. с. Орлівка, вул. Шкільна,77; гр. України Мірчев М.В. м. Приморськ, вул. Першотравнева,34; гр. України Колеснік О.П. м. Приморськ, вул. Першотравнева/Пушкіна,35/8; гр. України Стефанович А.С. с. Комишуватка, вул. Шевченко,6). Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у власність (заявники: гр. України Лаврентьєва О.О., гр. України Неруш В.Я. (територія колишньої Преславської сільської ради), гр. України Гудков І.П., гр. України Бабак З.Д., гр. України Левченко Н.В., (територія колишньої Орлівської сільської ради); територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту)). Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення та передачу її в оренду (заявник: гр. України Поліщук В.С.; місце розташування земельної ділянки: с. Борисівка, вул. Нестера Махно, 1 (за межами населеного пункту). Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення та передачу її в оренду (заявник: гр. України Поліщук В.С.; місце розташування земельної ділянки: с. Борисівка, вул. Нестера Махно, 1-д (за межами населеного пункту). Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 69. Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) (заявники: гр. Генов С.В., гр. Кочев О.О., гр. Кочев Д.В., гр. Ярошенко А.В., гр. Бєльчев В.А., гр. Сем’янов О.В., гр. Приходько І.І., гр. Толкачов О.Є, гр. Кирсанова Л.Б., гр. Кирсанов А.І., гр. Воробйов Р.І., гр. Прокопович Н.В., гр. Генова Л.П., гр. Генов В.М., гр. Макаренко А.М., гр. Гудков А.О., гр. Канічева А.А., гр. Біленко А.А., гр. Мельнікова Л.І., гр. Дочев Г.В.). Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 70. Про внесення змін до рішень Приморської міської ради від 30.07.2021р. № 47 (заявник: гр. України Рупчева В.С.) Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 71. Про виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, кадастровий номер 2324884600:01:043:0013 та кадастровий номер 2324884600:02:023:0027 (замовник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області) (за межами населеного пункту с. Новопавлівка)) Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 72. Про резервування земель для створення громадських пасовищ. Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 73. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для сінокосіння і випасання худоби з подальшою передачею в оренду (заявники: гр. України Ангеловський О.В.; гр. України Онишко М.О.) Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 74. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для сінокосіння і випасання худоби з подальшою передачею в оренду (заявники: гр. України Ангеловський О.В.; гр. України Онишко М.О.) Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 75. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу (заявник: гр. України Кузьменко М.Т., м. Приморськ, вул. Обіточна, гараж 356). Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 76. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення (заявники: гр. України Бучакчийський О.С., гр. України Чорна А.В., гр. України Чорний В.В., гр. України Чорна С.М.,гр. України Вініченко В.В., гр. України Мамедова С.О., гр. України Сисолятіна А.Г., гр. України Мамєдов І.А., гр. України Заєць М.О., гр. України Заєць В.О., гр. України Заєць В.Г., гр. України Заєць О.М., гр. України Комендант Н.В., гр. України Машошин Д.С., гр. України Насонов М.А., гр. України Юшинов І.А., гр. України Лєсницький А.В., гр. України Лєсніцький О.А., гр. України Боцула Г.П., гр. України Комендант О.Ю., гр. України Лєсніцький О.П., гр. України Мілєва Н.В., гр. України Мілєва О.О., гр. України Охріменко Т.І., гр. України Мілєва В.Л., гр. України Охріменко О.А., території Приморської міської ради (колишньої територія Партизанської сільської ради) (за межами населеного пункту). Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 77. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Бутенко К.В. (за межами населеного пункту с. Преслав). Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 78. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Гінов А.Ф., гр. України Хаджийський В.Г., Гр. України Шамлі Р.С., гр. України Аврамова С.С., гр. України Ганєв В.І., гр. України Баришевська Г.О., гр. України Бурлак О.С., гр. України Макаренко А.М., гр. України Мовнар М.І., (с. Інзівка, вул. Зарічна, 163), гр. України Онишко Г.А., гр. України Онишко Н.В., гр. України Воробйов Р.І. (с. Орлівка, вул. Шкільна, 16)). Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 79. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Заволока Л.П. (в межах населеного пункту с. Новопавлівка), гр. України Статулов О.Д. (УБД), гр. України Плаксін О.М., гр. України Плаксіна Т.О. гр. України Стефанович С.А., гр. України Сидоренко М.О., гр. України Янішевська Л.В. (територія Приморської міської ради за межами населеного пункту), гр. України Стефанович М.М. (за межами населеного пункту с. Преслав) Доповідач: Пірожкова В.П. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 80. Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять четвертої сесії Приморської міської ради шостого скликання від 12.03.2013р. №1 «Про встановлення ставок оренди за використання земель Приморської міської ради на 2014-2021 роки» (зі змінами). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 81. Про внесення змін та доповнень до рішень Приморської міської ради (заявники: гр. України Єременко Є.М. (УБД);гр. Ангеловський І.Г. (УБД); гр. Прохоров В.А. (УБД); гр. Єгоров О.В. (УБД); гр. Гупало С.В. (УБД); гр. Комліченко А.А. (УБД); впорядкування власних рішень). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 82. Про внесення змін до договору оренди землі №313 від 06.11.2018р. (власник нерухомого майна: гр. Петренко В.С.; м. Приморськ, вул. Курортна, 87). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 83. Про внесення змін до договору оренди землі (без номера) від 28.09.2005р. (заявник, власник нерухомого майна: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРНАФТА», місце розташування земельної ділянки: с. Банівка, вул. Горького, 63). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 84. Про внесення змін та доповнень до договору оренди землі № 1/130 від 26.05.2009 р. (заявник, орендар, власник нерухомого майна: гр. України Богуслаєв В.О., місце розташування земельної ділянки: Запорізька обл., м. Приморськ, вул. Скіфська, 2а (за межами населеного пункту)). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 85. Про дострокове розірвання договору оренди землі від 18.05.2015 року №252 (орендар: гр. України Дублій Микола Михайлович; місце розташування земельної ділянки: Запорізька область, Бердянський район, м. Приморськ, вул. Курортна, 89ь1. Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 86. Про розгляд заяви щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (заявник, орендар: гр. Дублій М.М.; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 89ь1 (в межах населеного пункту). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 87. Про припинення права користування земельною ділянкою (договір оренди землі №175 від 25.09.2012р., орендар гр. РФ Панов П.А.; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Морська, 63). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 88. Про надання в оренду земельної ділянки (власник нерухомого майна: гр. Андронік А.А.; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Морська, 63). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 89. Про подовження терміну дії договору про встановлення строкового земельного сервітуту (сервітуарій: гр. Сизоненко Л.М.; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 89щ2/1). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 90. Про виготовлення документації із землеустрою (замовник, власник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області) Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Лебедєв А.М., гр. України Шпирка Р.П., гр. України Цуркан О.Т., гр. Україи Короленко Ю.О., гр. України Чуєва Т.Т., гр. України Пилиипенко В.В., гр. України Сушко Г.П., гр. України Пилипенко О.В., гр. України Дубовик В.С гр. України Понятовська В.Б., гр. України Понятовський В.М. (колишня територія Борисівської сільської ради) Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 92. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Стуканов Г.С. (УБД), гр. України Шапошник Є.А. (УБД), гр. України Дубовик М.О. (УБД), гр. України Сакун В.О. (УБД), гр. України Лемак О.В. (УБД), гр. України Гундар М.В. (УБД), гр. України Чернишев О.Ю. (УБД), гр. України Никитенко В.В. (УБД), гр. України Корноухов К.В., гр. України Бойко Д.В. (УБД), гр. України Бердинець О.М. (УБД), гр. України Хмара Т.Р. (УБД) (за межами населеного пункту с. Азов). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 93. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Бажан М.Д, гр. України Парабик І.М., гр. України Гальота І.С., гр. України Івасенко Л.О., гр. України Івасенко Є.О., гр. України Івасенко В.О., гр. України Онишко Ю.В., гр. України Баклажко О.С., гр. України Вовнянко Р.М., гр. України Кадук О.П., гр. України Бойко Г.І., гр. України Осачук Р.Т., гр. України Зайцев Л.М., гр. України Лутовінова Л.І., гр. України Писанець О.О., гр. України Бондаренко І.І., гр. України Співякін Є.М., гр. України Кочкарьов С.М., гр. України Кочкарьова В. С., гр. України Гузенко В.М., гр. України Палько Т.В. (за межами населеного пункту с. Лозанівка); гр. України Жартовська С.В., гр. України Юренко Т.М., гр. України Каїра В.В., гр. України Бєляєва О.Г., гр. України Юренко О.В., гр. України Ткаченко Н.М., гр. України Хохоляк Н.М., гр. України Хохоляк С.В., гр. України Бойко В.М., гр. України Пірожков В.Ф., гр. України Мошкун С.В., гр. України Ступін С.В., гр. України Ступін А.С., гр. України Зіненко Н.К., гр. України Зіненко О.А., гр. України Кравченко А.І., гр.України Ромашко О.В., гр.України Ахтирська С.Ю., гр. України Ромашко Л.І., гр.України Ромашко О.О., гр. України Погоріло Т.О., гр. України Якименко І.В., гр. України Топол Л.І., гр. України Топол Є.Л., гр. України Кононова І.В., гр. України Ташева В.М., гр. України Коротун О.Є., гр. України Коротун Л.В., гр. України Парабик І.М., гр. України Івасенко Л.О. (за межами населеного пункту с. Борисівка), гр. України Васільєв М.І., гр. України Демченко Є.О. (територія Приморської міської ради)) Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 94. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України гр. України Волкова Г.М., гр. України Волкова А.А., гр. України Гаврильченко А.В., гр. України Мисюра Д.П., гр. України Волков В.В., гр. України Власюк Г.М., гр. України Власюк С.А., гр. України Мисюра К.В. (за межами населеного пункту с. Борисівка)). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 95. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Мальцева О.В. м. Приморськ, вул. Сонячна, 45; гр. України Дворниченко О.В. м. Приморськ, вул. Сонячна, 48). Доповідач: Сизоненко О.О. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 96. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Кадук І.П., гр. України Коваленко В.В, гр.України Глушич І.О., гр.України Глушич В.П., гр. України Співак С.А., гр. України Співак С.І., гр. України Суліма І.С., гр. України Суліма С.Л., гр. України Парибик С.О., гр. України Парибик Ю.П., гр. України Парибик Ю.Ю., гр. України Баланюк Д.Г., гр. України Чобітько Н.П., гр. України Баланюк Т.В., гр. України Баланюк В.В., гр. України Бенецький В.Б., гр. України Гузенко О.М., гр. України Сиващенко Г.Г., гр. України Бучакчійський О.О., гр. України Бучакчийський Ю.О., гр. України Вирвич О.С., гр. України Вирвич С.О., гр. України Тарасенко В.В.(УБД), гр. України Тарасенко С.В., гр. України Івасенко С.М., гр. України Івасенко Т.Г., гр. України Мирошниченко Б.В., гр. України Мирошниченко М.В., гр. України Парабик І.Л., гр. України Тарасенко Є.В., гр. України Вирвич А.С. (територія колишньої Борисівської сільської ради); гр. України Короленко О.І. (с.Лозанівка, вул. Дудніченко, 100). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 97. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Кияшко Є.О., м. Приморськ, вул. Сонячна,48; гр. України Шмагун О.В., м. Приморськ, вул. Сонячна, 45; гр. України Тімошенко І.М. м. Приморськ, вул. Яблунева; гр. України Попова Л.В. с. Інзівка, вул. Першотравнева, 11; гр. України Коновальський О.Ф. м. Приморськ, вул. Лісна, 80; гр. України Безугла О.О. м. Приморськ, вул. Гоголя,67А). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 98. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Саввон Г.С., гр. України Хижко С.А. (за межами населеного пункту с. Банівка)). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Колєв А.О., гр. України Демченко Р.О., гр. України Бєлєва Г.В., гр. України Глушич Л.А., гр. України Назаренко Л.І., гр. України Глушич В.П., гр. України Бучакчийський А.В., гр. України Топалов С.А., гр. України Голдиш Ю.М., гр. України Фуклєв Є.В., гр.України Барішевський Г.Г., гр.України Барішевська О.В., гр.України Ганєв Г.Є., гр.України Заволока О.В., гр.України Красозова В.П., гр.України Варбанська-Козирь М.І., гр.України Козирь В.І., гр. України Андрусенко Л.Ф., гр. України Сизоненко О.О.,гр. України Шапошник О.В., гр. України Шапошник А.А. (територія Приморської міської ради)). Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 100. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність (заявники: гр. України Главчев І.М., гр. України Главчев М.М., гр. України Главчева Т.М., гр. України Юренко Т.І., гр. України Носуля В.В., гр. України Носуля Л.В. (територія Приморської міської ради). Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 101. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (заявники, власники нерухомого майна: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕТРІВСЬКЕ» та гр. України Штенгелов Микола Васильович; місце розташування земельної ділянки: с. Петрівка, вул. Центральна, 60г) Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 102. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування та обслуговування адміністративної будівлі (заявник, власник нерухомого майна: ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗЕНІТ»; місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Зарічна , 43б) Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її в оренду (заявник: гр. України Ангеловський О.В. (за межами населеного пункту с. Банівка; цільове призначення: для сінокосіння і випасання худоби). Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 104. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Печерський А.В. (УБД), гр. України Педан К.В., гр. України Алтухова Л.І., гр. України Топалова М.А., гр. України Алтухова І.В., гр. України Алтухов В.М., гр. України Анікін О.М., гр. України Зюзін О.В., гр. України Рідна Ю.О., гр. України Пірожкова Л.Г., гр. України Пірожкова Т.В., гр. України Ковернюк М.М. (територія Приморської міської ради). Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 105. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (заявник: гр. України Маврова А.А., м. Приморськ, пров. Аврори, 13). Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 106. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшою передачею в оренду (заявник: гр. України Канцевич Г.А.; місце розташування: за межами населеного пункту с. Комишуватка; цільове призначення: для городництва). Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 107. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Васил’єва О.А., гр. України Демченко А.О., гр. України Грибов В.О., гр. України Гогунський В.Ф. (за межами населеного пункту с.Банівка)).Доповідач: Хижко А.В. – провідний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 108. Про внесення змін до Цільової Соціальної програми протидії  захворюванню на туберкульоз населення Приморської територіальної громади на 2021-2025 роки(29.09.2021 № 53).
  Доповідач: Алавацька І.В. – заступник міського голови з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
 109. Про внесення змін до «Програми розвитку освіти Приморської міської об’єднаної ериторіальної громади на 2020-2022 роки», затвердженої рішенням Приморської міської ради від 03 грудня 2019 № 6 (зі змінами), щодо заходів на 2022 рік.
  Доповідач: МуричМ.В. – в.о. начальника відділу освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *