В Приморській громаді розпочалася робота над створенням комплексного плану просторового розвитку

Просторове планування допоможе громаді вирішити адміністративно-правові, економічні, містобудівні, інфраструктурні, соціальні та екологічні проблеми. Після затвердження на сесії міської ради комплексний план стане основним документом, відповідно до якого буде здійснюватися стратегічне планування в громаді.

Проте існують труднощі в процесі просторового планування – на розробку документу необхідно близько 6 млн.грн.. Також нещодавно набрав чинності закон, відповідно до якого внесені зміни в процедуру розробки містобудівної документації, що ускладнює деякі процеси в роботі. Окрім того, комплексний план просторового розвитку – це новий вид документації, який розробили всього декілька громад з усієї України.

Незважаючи на складнощі, Приморська міська рада та робоча група, яка працює над комплексним планом, сподіваються отримати субвенцію з державного бюджету, яка покриє більшу частину витрат, а також отримати підтримку та зацікавленість громади на всіх етапах розробки документу.

На найближчі два місяці заплановано проведення стратегічних сесій щодо розробки завдання на проектування комплексного плану, затвердження завдання робочою групою, збір вихідних даних, залучення громадськості до обговорень та планування території й звісно, пошук фінансування для розробки комплексного плану, адже це вкрай важливо для розвитку Приморської громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *