До уваги громадян! Повідомлення про оприлюднення та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план в районі вул. Курортна міста Приморськ Приморського району Запорізької області»  та розділі “Охорона  навколишнього природного середовища” (ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ)

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розроблено проект містобудівної документації – Детальний план в районі вул. Курортна міста Приморськ Приморського району Запорізької області. Містобудівна документація розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції.

Проект містобудівної документація розроблено на підставі Рішення Приморської міської ради Приморського району Запорізької області № 2 від 19.08.2017 р. «Про розробку містобудівної документації «Детальний план в районі вул. Курортна міста Приморськ Приморського району Запорізької області».

Основні техніко-економічні показники: площа проектування – 656,2 га, ділянки установ відпочинку і туризму – 321,3 га, громадська забудова – 15,1 га, зелені насадження загального користування – 10,0 га, вулично-дорожня мережа – 12,0 га, пляж – 34,5 га, територія елінгів – 21,6 га, заклади громадського харчування – 1800 місць, вулично-дорожня мережа – 16,6 км, інші території – 48,8 га.

Замовник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області.

Розробник: Державне підприємство Український державний проектний інститут «УКРМІСЬКБУДПРОЕКТ» м. Харків.

Детально ознайомитися з проектом містобудівної документації, пояснювальною запискою та розділом “Охорона  навколишнього природного середовища”, який розробляється у  складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо у Відділі містобудування та архітектури Приморської міської ради за адресою: кабінет № 6, вул. Банкова, 110, м. Приморськ, а також  на офіційному веб-сайті Приморської міської ради (mrprim.zp.ua в розділі «оголошення»). Відповідальні за організацію розгляду пропозицій: заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства – Горохов Олександр Володимирович, начальник відділу містобудування та архітектури Приморської міської ради – Бучакчийський Микола Іванович.

Пропозиції надаються, до Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області, вул. Банкова, 110, м. Приморськ, 72102 фізичними або юридичними особами, їх об’єднаннями, організації або групи, зареєстровані на території, на яку поширюється дія проекту містобудівної документації Детальний план в районі вул. Курортна міста Приморськ Приморського району Запорізької області. Пропозиції приймаються і розглядаються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 (зі змінами), в письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом.

Пропозиції приймаються в термін до 31.01.2022 р. включно.

Громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації та розділу “Охорона  навколишнього природного середовища”, відбудуться 21.01.2022 о 14-00 за адресою: Запорізька область Приморський район м. Приморськ, вул. Банкова, 110 у Великій залі Приморської міської ради, 3 поверх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *