ХXІV сесія від 10.01.22: рішення, відео, порядок денний

Відео сесії

Проекти рішень доступні тут

Результати поіменного голосування доступні тут

Порядок денний та рішення

 1. Про передачу комунального майна з балансу Приморської міської ради в оперативне управління та на баланс комунального підприємства «Приморський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Приморської міської ради.
  Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 2. Про внесення змін до складу ліквідаційної комісії з  припинення юридичної особи КЗ «Мануйлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Новоолексіївської сільської ради Приморського району Запорізької області.
  Доповідач: Мурич М.В. – т.в.о. начальника відділу освіти.
 3. Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять третьої сесії Приморської міської ради восьмого скликання від 20.12.2018р. №39 «Про затвердження Переліку вільних від забудови земельних ділянок право власності, або право оренди, яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)» (зі змінами).
  Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 4. Про надання в оренду земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (за межами населеного пункту)).
  Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 5. Про внесення змін до договору про встановлення строкового земельного сервітуту № 325/57-18-ДО від 23.10.2018р., укладеного з ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ».
  Доповідач: Понятовська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *