№003/3 від 5.01.2022р.: Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу ЖКГ

Керуючись ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого Постановою КМУ від 15.02.2002 №169,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства виконавчого апарату Приморської міської ради.
  2. Затвердити текст оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства згідно додатку (далі – Оголошення).
  3. Головному спеціалісту з програмного забезпечення загального відділу виконавчого апарату Приморської міської ради Зюзіну О.В. опублікувати Оголошення на офіційному веб-сайті Приморської міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юренко Н.В.

Міський голова                                                                              О. КОШЕЛЕВИЧ


Додаток до розпорядження
від 05.01.2022 №
003/3

Приморська міська рада
Бердянського району Запорізької області
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства виконавчого апарату Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області

Вимоги до учасників конкурсу:

            На посаду головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства виконавчого апарату Приморської міської ради призначається особа, яка відповідає кваліфікаційним вимогам, має:

          – громадянство України, вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ і організацій  незалежно  від форми власності не менше одного року, знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Повинен знати: Конституцію України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні, «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання  корупції», інші Закони, укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування, правила внутрішнього трудового розпорядку, правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки,  основні програми роботи на комп’ютері.

Громадяни, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

1. Заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.

2. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

3. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.

4. Копію документа, який посвідчує особу.

      5. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

6. Копію трудової книжки.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Приморськ, вул. Банкова, 110 (каб. №12).

Відповідальна особа – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юренко Наталія Вячеславівна.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Приморськ, вул. Банкова, 110, кабінет №23 або за телефоном: 06137 7-30-95 Начальник юридичного відділу                             С.Бахчиванжи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *