ХXV сесія від 28.01.22: рішення, відео, порядок денний

Відео сесії

Проекти рішень доступні тут

Результати поіменного голосування доступні тут

Порядок денний та рішення

 1. Про затвердження Програми зайнятості населення Приморської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки». Доповідач: Іотова Т.В. – головний спеціаліст з питань праці та соціально-трудових відносин.
 2. Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 28.08.2021 №10 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення (власник нерухомого майна: гр. Виноградова С.С.; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Курортна, 85Г; для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення)». Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 3. Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 09.10.2020 №32 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення (власник нерухомого майна: ТОВ «БОНСАЙ ЛТД»; адреса земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Морська, 66Е; для будівництва та обслуговування будівель торгівлі)» (зі змінами від 16.12.2020р. №42, від 29.09.2021р. №16). Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 4. Про погодження внесення змін до Договору оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Приморська Приморського району Запорізької області, що обліковується на балансі Комунального підприємства «Приморський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Приморської районної ради Запорізької області від 22.04.2015р. Доповідач: Бахчиванжи С.Ю. – начальник юридичного відділу.
 5. Про безоплатну передачу комунального майна з балансу КП «Чисте місто Приморськ» Приморської міської ради на баланс КП «Водолій» Приморської міської ради. Доповідач: Бучакчийська К.О. – головний спеціаліст юридичного відділу.
 6. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Приморської міської ради від 04.12.2020р. №19 «Про затвердження місцевої цільової програми «Землеустрій на 2021-2023 роки»» Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 7. Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять третьої сесії Приморської міської ради восьмого скликання від 20.12.2018р. №39 «Про затвердження Переліку вільних від забудови земельних ділянок право власності, або право оренди, яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)» (зі змінами). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 8. Про резервування земель для створення громадських пасовищ. Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 9. Про внесення змін до договору оренди землі №313 від 06.11.2018р. (власники нерухомого майна: ПП «ПРІМА» гр. Петренко В.С.; м. Приморськ, вул. Курортна, 87). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на нерозподілену земельну ділянку із земель колишнього КСП «Аврора» Бердянського району Запорізької області (угіддя – пасовища, контур №175) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу земельної ділянки в оренду (заявники: ФОП Чернєва Н.П.; гр. України Панов Є.В.; ТОВ «АГРО СВІТ ПЛЮС») Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 13. Про внесення змін та доповнень до рішень Приморської міської ради (заявники: гр. України Кононенко Н.І.; впорядкування власних рішень). Доповідач: Дремлюга І.О. – начальник відділу землевпорядкування та екології.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на нерозподілену земельну ділянку із земель колишнього КСП «Серп і Молот» Приморського району Запорізької області (угіддя – пасовища, контур №11) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу земельної ділянки в оренду (заявники: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «СЕРП І МОЛОТ», гр. Вигівський М.В., гр. Колоянов С.І., ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРО СВІТ ПЛЮС»). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на нерозподілену земельну ділянку із земель колишнього КСП «Серп і Молот» Приморського району Запорізької області (угіддя – пасовища, контур №102) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу земельної ділянки в оренду (заявники: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «СЕРП І МОЛОТ», гр. Чігрин С.О., гр. Колоянов С.І., гр. Дімітров О.М., ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРО СВІТ ПЛЮС»). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на нерозподілену земельну ділянку із земель колишнього КСП «Серп і Молот» Приморського району Запорізької області (угіддя – пасовища, контур №132) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу земельної ділянки в оренду (заявники: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «СЕРП І МОЛОТ», гр. Чігрин С.О., гр. Колоянов С.І., гр. Дімітров О.М., ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРО СВІТ ПЛЮС»). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, на нерозподілену земельну ділянку із земель колишнього КСП «Серп і Молот» Приморського району Запорізької області (угіддя – пасовища, контур №137) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу земельної ділянки в оренду (заявники: СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «СЕРП І МОЛОТ», гр. Чігрин С.О., гр. Колоянов С.І., гр. Дімітров О.М., ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРО СВІТ ПЛЮС»). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (замовник, власник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (замовник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області; місце розташування: м. Приморськ, вул. Калинова, 103; для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів та передачу їх безоплатно у власність (заявники: гр. України Шидловська Е.М., м. Приморськ, вул. Зоряна, 154; гр. України Віслогузов О.С., м. Приморськ, вул. Зоряна, 174; гр. України Білий О.Ф., м. Приморськ, вул. Обіточна (гараж №87); гр. України Білий Ф.І., м. Приморськ, вул. Обіточна (гараж №378). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 21. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та передачу їх безоплатно у власність (заявники: гр. України Саввон В.М. (УБД), гр. України Швець В.В. (УБД), гр. України Жихар С.І. (УБД), гр. України Струтинський К.І. (УБД), гр. України Трояновський В.О. (УБД), гр. України Єнчев Р.І., гр. України Волкова К.Ю., гр. України Сідельнікова О.А., гр. України Васильєв М.І., гр. України Демченко Є.О.). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність (заявники: гр. України Неруш В.Я., гр. України Жадан П.Г., територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту)). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (заявник: гр. Баранова Н.В.; для городництва). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 24. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Главчева Г.О., гр. України Демченко А.О., гр. України Васил’єв В.Д., гр. України Волик В.В. (УБД), гр. України Онишко М.Г., гр. України Онишко О.Г., гр. України Кушнаренко Р.К. (територія Приморської міської ради). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 25. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Ардел’янова У.М., гр. України Ардел’янов І.Ф., гр. України Фуклєва Г.П., гр. України Занкова Л.Г., гр. України Єнчева Л.І., гр. України Іванова Л.Г., гр. України Гогунський В.В. (територія Приморської міської ради); гр. України Поліщук В.С., с. Борисівка, вул. Паркова)). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Стулень А.М., с. Комишуватка, вул. Данилова, 5; гр. України Курило Д.В., м. Приморськ, вул. Сонячна, 203; гр. України Стефанович С.А., с. Комишуватка, вул. Шевченко). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з подальшою передачею в оренду для сінокосіння та випасання худоби (заявник: гр. України Желтов О.С. (територія колишньої Вячеславської сільської ради)). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з подальшою передачею в оренду для сінокосіння та випасання худоби (заявник: гр. України Дем’янова С.Д. (територія колишньої Вячеславської сільської ради)). Доповідач: Сухореброва І.І. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 30. Про виготовлення документації із землеустрою (замовник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області). Доповідач: Хижко А.В. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій, інвалідам війни, членам сімей загиблих учасників бойових дій (заявники: гр.України Кенєв О.А.(УБД), гр.України Сакун О.С.(УБД), гр.України Портнов О.М.(УБД), гр.України Бєльчєв С.О.(УБД), гр.України Бучакчийський С.В.(УБД), гр.України Карауланов О.О. (УБД), гр.України Шамрай Д.І. (УБД), гр.України Басараб І.А.(УБД), гр.України Гріцунов А.А.(УБД), гр.України Мамонов Д.І.(УБД), гр.України Шашенок В.М.(УБД), гр.України Шашенок С.М.(УБД), гр.України Шашенок А.С.(УБД) (територія Приморської міської ради). Доповідач: Хижко А.В. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр.України Шершньова В.А., гр.України Зюзін Г.О., гр.України Іванова Л.М., гр.України Зубрєва О.Р., гр.України Зубрєва Ю.Р., гр.України Грибов В.О., гр.України Кураченко Т.М., гр.України Приймак О.В., гр.України Вихарева А.В., гр.України Гавриленко Л.Ф., гр.України Зетченко Л.І., гр.України Ардел’янов І.Ф., гр.України Гавриленко І.Г., гр.України Приймак А.О., гр.України Сироватка І.М., гр.України Гавриленко М.Г., гр.України Приймак О.О., гр.України Димов В.В. (УБД), гр.України Гавриленко О.А., гр.України Блазинська Л.О., гр.України Варбанська Н.М., гр.України Пірматов Р.В., гр.України Стояновський О.І., гр.України Стояновська С.Д., гр.України Бондарчук М.Д., гр.України Гешев В.Є., гр.України Гогунський Ю.В., гр.України Онишко Н.В., гр.України Онишко Г.А. (територія Приморської міської ради). Доповідач: Хижко А.В. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 33. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (заявник, орендар: гр.України Сизоненко Л.М., місце розташування земельної ділянки: м.Приморськ, вул.Курортна, 89/6). Доповідач: Хижко А.В. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу (заявники: гр.України Турлакова Т.Д., гр.України Чернєва Н.П., гр.України Кузьменко О.Д., місце розташування: м. Приморськ, вул. Обіточна). Доповідач: Хижко А.В. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Доповідач: Хижко А.В. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 36. Про надання в оренду нерозподіленої земельної ділянки із земель КСП ім. Дімітрова Приморського району Запорізької області (угіддя – пасовища, контур № 192) (заявник: гр.України Мілєв В.Л.; для ведення товарного сільськогосподарського виробництва). Доповідач: Хижко А.В. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва (заявники: гр.України Барінова О.О., гр.України Барінов Д.О.; місце розташування: за межами населеного пункту с.Новоолексіївка). Доповідач: Хижко А.В. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр.України Пірматова Г.І., гр.України Варбанський В.І., гр.України Бондарчук В.І., гр.України Баришевська Г.О., гр.України Шевцова Л.М., гр.України Козлова О.М., гр.України Васильєв І.М., гр.України Васільєв В.С., гр.України Позднякова Л.І., гр.України Васил’єва О.А., гр.України Анікіна Н.Ю., гр.України Васильєв А.О., гр. України Дженков І.М., гр. України Макаренко О.М., гр. України Макаренко Р.О., гр. України Магурський М.І., гр. України Магурська В.В., гр. України Кіров В.В., гр. України Кірова Д.В., гр. України Фуклєва Л.Е., гр. України Хаджийський О.О., гр. України Фуклєва Т.Є., гр. України Фуклєв В.Г., гр. України Балабанов Д.М., гр. України Балабанова А.І., гр. України Козюра С.С., гр. України Пивоваров П.С., гр. України Макаренко О.М., гр. України Макаренко С.О., гр. України Коробков С.О., гр. України Дубовой С.М., гр. України Кара В.В., гр. України Пейчев В.В., гр. України Пейчева Ю.С., гр. України Анастасов В.С., гр. України Каширка О.Є., гр. України Пейчєва Т.М., гр. України Пейчєва Х.С., гр. України Анастасова Н.Є. (територія Приморської міської ради). Доповідач: Хижко А.В. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 39. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх безоплатно у власність для ведення особистото селянського господарства (заявники: гр. України Малицький Ю.О., гр. України Смоковський О.С., гр. України Максименко Л.П., гр. України Дубовик І.В., гр. України Чмихало В.В. (УБД) (за межами населеного пункту с. Борисівка); гр. України Саввов О.Г., гр. України Гогунська Н.С., гр. України Ковачева Я.О., гр. України Петрушкіна В.М., гр. України Олексієнко О.М., гр. України Разлукін С.Е., гр. України Гогунський Ю.В. (за межами населеного пункту с. Преслав); гр. України Гудкова Л.О. (с. Орлівка, вул.Шкільна,74); гр. України Зетченко В.В. (територія Приморської міської ради), гр. України Алтухов В.М. (за межами населеного пункту с. Комишуватка), гр. України Літвіненко А.О. (с.Орлівка, вул.Шкільна,40д). Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у власність (заявники: гр. України Шаповалова В.Ф., гр. України Кальцев С.Г., гр. України Каліцев В.В., гр. України Черкез І.І., гр. України Саввов В.Ф. (за межами населеного пункту с. Преслав), гр. України Ткач А.Б., гр. України Бондарь В.М., гр. України Мацюк В.В., гр. України Брагінець В.З., гр. України Патяка М.М., гр. України Сушко А.В., гр. України Войтенко О.В., гр. України Войтенко Т.В., гр. України Себелєв М.С. гр. України Патяка М.М., гр. України Чудан Р.К. (за межами населеного пункту с. Борисовка), територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту)). Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (замовник, власник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області). Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду (заявник: гр. України Онишко М.О. (кадастровий номер 2324884600:01:043:0014, за межами с.Новопавлівка; цільове призначення: для сінокосіння і випасання худоби) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду (заявник: гр. України Ангеловський О.В. (кадастровий номер 2324884600:02:023:0043, за межами с.Новопавлівка; цільове призначення: для сінокосіння і випасання худоби) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду (заявник: гр. України Суліменко В.Д. (кадастровий номер 2324883900:02:039:0004, за межами населеного пункту; цільове призначення: для сінокосіння і випасання худоби). Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її в оренду (заявник, власник нерухомого майна: ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО БІЛЯКА ЮРІЯ ІЛЛІЧА; місце розташування земельної ділянки: Запорізька область, Бердянський район, с. Новопавлівка, вул. Лесі Українки, 46а (за межами населеного пункту)); для іншого сільськогосподарського призначення) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу їх безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Педан К.В., гр. України Алтухова Л.І. (за межами населеного пункту с. Комишуватка) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу їх безоплатно у власність для ведення особистото селянського господарства (заявники: гр. України Топалова М.А., гр. України Алтухова І.В. (за межами населеного пункту с. Комишуватка) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 48. Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) (заявники: гр. України Святенко Ю.М., гр. України Гедіков В.В., гр. України Узунов О.Ф., гр. України Сем’янов О.В., гр. України Бабак В.Ф., гр. України Гавриленко В.В., гр. України Орел Ю.М., гр. України Пєшков В.М., гр. України Каминін О.М., гр. України Булах С.М., гр. України Маджаров А.В., гр. України Маджарова О.А., гр. України Мітєва В.Р., гр. України Мітєва В.Р., гр. України Ширина П.С., гр. України Абрамчук А.І., гр. України Леоненко М.М., гр. України Пітюкіна Т.В., гр. України Богданова Л.А., гр. України Сумарюк І.І., гр. України Сергієв О.П., гр. України Васильєв В.В., гр. України Рулевська В.В., гр. України Панов І.М.) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 49. Про внесення змін до рішень Приморської міської ради від 30.07.2021р. № 47 (заявник: гр. України Лаврентьєва О.О.); від 29.09.2021р. № 37 (заявник: гр. України Козаченко Л.П.); від 29.10.2021р. № 51 (заявник: гр. України Фрикіна С.В., гр. України Дригалюк К.С.); від 30.06.2021р. № 76 (заявник: гр. України Теллі О.О.), від 30.11.2021р. № 20 (заявник: гр. України Гогунська Г.Д., від 30.07.2021р. № 47 гр. України Топалова Т.М.)) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 50. Про надання згоди на поділ земельної ділянки (заявник, орендар: ПП Генов Олександр Георгійович, місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Банкова, 94 (в межах населеного пункту)) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 51. Про виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, кадастровий номер 2324884600:03:025:0005 (замовник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області) (за межами населеного пункту с. Новопавлівка)) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 52. Про резервування земель для створення громадських пасовищ
  Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для сінокосіння і випасання худоби з подальшою передачею в оренду (заявник: гр України Шептій М.М.) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 54. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Капканець А.О., гр. України Сєдова О.М. (за межами населеного пункту с. Новопавлівка), гр. України Куцарський Є.Є. (за межами населеного пункту с. Маринівка), гр. України Циганков Ю.О., гр. України Толока С.П., гр. України Хаджинський О.Г., гр. України Мільчевська А.В., гр. України Фуклєв Є.І., гр. України Фуклєва А.В. гр. України Малихін В.С., (за межами населеного пункту с. Преслав)). Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Квецко Н.Л., гр. України Канцевич С.Л., гр. України Канцевич Л.Л., гр. України Савека О.С., гр. України Іванова О.А., гр. України Іванов Л.Г., гр. України Савека Л.І. ( територія Приморської міської ради), гр. України Куцарський Є.Є. (за межами населеного пункту с. Маринівка) , гр. України Патоска А.М. (за межами населеного пункту с. Орлівка) , гр. України Перетятько М.В. гр. України Перетятько В.М., гр. України Перетятько М.О., гр. України Перетятько Н.І. (в межах населеного пункту с. Новопавлівка, ), гр. України Новікова А.О., гр. України Бараніченко К.Ю., Карпінський Є.І. (за межами населеного пункту с. Преслав) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 57. Про виготовлення документації із землеустрою (замовник, власник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (заявник: гр. Сергєєва Ю.В.; для городництва). Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 59. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Гешева Я.І., гр. України Строкань П.А., гр. України Шмойлова Ю.П., гр. України Шмойлова А.Г., гр. України Шмойлова Н.І., гр. України Шмойлов Г.П., гр. України Дімітров О.Ю., гр. України Дімітрова С.Г., гр. України Гешева Л.М., гр. України Циганкова В.Л., гр. України Циганкова К.Ю., гр. України Плаксін О.М., гр. України Плаксіна Т.О., гр. України Блазинський П.О., гр. України Резник І.В., гр. України Козлова О.М., гр. України Постольна В.М., гр. України Далекорей Л.М.) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 60. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення (заявники: гр. України Бучакчийський О.С., гр. України Чорна А.В., гр. України Чорний В.В., гр. України Чорна С.М.,гр. України Вініченко В.В., гр. України Мамедова С.О., гр. України Сисолятіна А.Г., гр. України Мамєдов І.А., гр. України Заєць М.О., гр. України Заєць В.О., гр. України Заєць В.Г., гр. України Заєць О.М., гр. України Комендант Н.В., гр. України Машошин Д.С., гр. України Насонов М.А., гр. України Юшинов І.А., гр. України Лєсницький А.В., гр. України Лєсніцький О.А., гр. України Боцула Г.П., гр. України Комендант О.Ю., гр. України Лєсніцький О.П., гр. України Мілєва Н.В., гр. України Мілєва О.О., гр. України Охріменко Т.І., гр. України Мілєва В.Л., гр. України Охріменко О.А., території Приморської міської ради (колишньої територія Партизанської сільської ради) (за межами населеного пункту) Доповідач: Пірожкова В.П. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр.України Ганич Т.В., м.Приморськ, вул.Каштанова; гр.України Кухарева О.В., м.Приморськ, вул.Кокошко, 35; гр.України Коновальський О.О. м.Приморськ, вул.Дачна). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок громадянам у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. України Гогунська Т.О., с.Преслав, вул.Центральна, 123а; гр. України Дімітрова Л.І., с.Лозуватка, вул.Івана Франка (Калініна), 5; гр. України Заволока Л.П., с.Новопавлівка, вул.Гагаріна,59; гр. України Конюхов О.М., Зозуляк Л.І. м.Приморськ, вул.Яблунева,74; гр. України Власович О.В., Байденко О.В. м.Приморськ, вул.Лісова,75). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 63. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її безоплатно у власність для ведення особистото селянського господарства (заявники: гр. України Іванов В.Д.; гр. України Фуклєв Д.В.; гр. України Цонєв І.М.; гр. України Бучакчийський В.А.; гр. України Михальчук П.М.; гр. України Густера Л.С.; гр. України Фуклєва Н.І.; гр. України Бучакчийська І.С.; гр. України Бородін К.М.; гр. України Романенко О.О.; гр. України Щетініна В.Є.; гр. України Топузлієва С.С.; гр. України Цонєва Ю.М. територія Приморської міської ради (за межами населеного пункту)). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 64. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду (заявник: гр. України Лєгуша Н.О. місце розташування земельної ділянки: Запорізька область, Бердянський район, с. Орлівка, вул. Шкільна, 154; цільове призначення: для городництва). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 65. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Самойленко Є.В. за межами с.Новоолексіївка; гр. України Болжеларська Н.П. за межами с.Мануйлівка; гр. України Александрова Л.О., вул.Райдужна, м.Приморськ; гр. України Муратов Д.С. за межами с.Борисівка; гр. України Ганчева Т.В. за межами с.Маринівка; гр. України Кадуріна М.Є. за межами с.Петрівка; гр. України Бучакчийський М.М., за межами с.Маринівка; гр. України Бучакчийський І.М., за межами с.Маринівка; гр. України Бучакчийська Т.І., за межами с.Маринівка). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 66. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби з подальшою передачею в оренду (заявник: гр.України Мелай В.М., гр.України Суліменко В.Д. (за межами с.Лозуватка)). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 67. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (заявник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ БЕРДЯНСЬКА» місце розташування земельної ділянки: с. Петрівка, вул.Центральна, 60 (за межами населеного пункту);для обслуговування комплексу будівель і споруд зернового току). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 68. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення (заявник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ШЛЯХОВЕ БУДІВНИЦТВО «АЛЬТКОМ»», для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 69. Про виготовлення документації із землеустрою (замовник, власник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 70. Про резервування земель для створення громадських пасовищ. Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 71. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби з подальшою передачею в оренду (заявник: гр.України Стулень А.М.). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 72. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби з подальшою передачею в оренду (заявник: гр.України Ангеловський О.В.). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 73. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Баранов В.К.; гр. України Сидоренко Л.І..; гр. України Сидоренко В.М.; гр. України Сидоренко С.М.; гр. України Сидоренко М.О.; гр. України Янішевський Д.В.; гр. України Янішевський Д.В.; гр. України Гогунський Е.І.; гр. України Осауленко М.Е.; гр. України Неруш С.М.; гр. України Бодров А.М.; гр. України Бодров В.М.; гр. України Шмойлов А.П.; гр. України Толоконніков Г.В.; гр. України Блінчук О.Д.; гр. України Квецко Н.Я.; гр. України Жолудєв С.О.; гр. України Жолудєва І.В.; гр. України Лякішева Н.М.; гр. України Казанцев А.О.; гр. України Казанцева М.А., гр. України Гогунська Г.П., гр. України Рюмшина Ю.В., гр. України Білоцерковець Т.М., гр. України Стулень К.М., гр. України Зяблова Г.Г., гр. України Гогунська В.І., гр. України Гогунська Л.Р., гр. України Рюмшин Р.К., (територія Приморської міської ради). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 74. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Пінчук А.А.; гр. України Ганєв Є.Г.; гр. України Малихін В.С. (УБД); гр. України Гнатенко С.В. (УБД); гр. України Ганєва Т.І.; (територія Приморської міської ради). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 75. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби з подальшою передачею в оренду (заявник: гр. України Ангеловський О.В.). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 76. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби з подальшою передачею в оренду (заявник: гр. України Ангеловський О.В.). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 77. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд (присадибна ділянка). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 78. Про розгляд клопотання громадської організації «Спілка допомоги учасникам АТО «Захист»». Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 79. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр.України Бойко О.О.; гр.України Дімітрова А.В.; гр.України Дімітров В.А.; гр.України Кєнєва Н.В.; гр.України Капустін О.М.; гр.України Димова В.А.; гр.України Сушко Ю.І.; гр.України Раківська Т.І.; гр.України Рекашов О.В.; гр.України Кара Н.С.; гр.України Кара Є.В.; гр.України Кара Є.В.; гр.України Драгулова Я.В.; гр.України Драгулов В.І.; гр.України Іванов Л.Г.; гр.України Савека О.С.; гр.України Осауленко О.О.; гр.України Назарова А.І.; гр.України Назарова М.О.; гр.України Толоконнікова І.П.; гр.України Толоконнікова Т.Г.; гр.України Толоконніков Г.В.; гр.України Неруш О.С.; гр.України Неруш О.С.; гр.України Неруш С.М.; гр.України Попій С.Г.; гр.України Попій Ю.О.; гр.України Школьна К.Ю.; гр.України Зайцева Т.В.; гр.України Зайцева Р.І.; гр.України Зайцев С.П.; гр.України Пєтранов О.М.; гр.України Опара Р.О.; гр.України Глінський Р.М.; гр.України Пєтранов О.М.; гр.України Стоянов Д.М. гр.України Тулуш Н.М. (територія Приморської міської ради)). Доповідач: Петрина Н.С. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 80. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Шевченко О.О., гр. України Сушко Н.І., гр. України Коваленко А.В., гр. України Книш О.А., гр. України Коваленко О.В., гр. України Густера О.І., гр. України Ткаченко Н.М., гр. України Ромашко О.О., гр. України Ромашко О.В., гр. України Ромашко Л.І., гр. України Ахтирська С.Ю., гр. України Хохоляк С.В., гр. України Хохоляк Н.М., гр. України Зіненко Н.К., гр. України Зіненко О.А., гр. України Мошкун С.В., гр. України Ступін С.В., гр. України Ступін А.С., гр. України Юренко О.В., гр. України Юренко Т.М., гр. України Бєляєва О.Г., гр. України Каїра В.В., гр. України Жартовська С.В., гр. України Зюзін О.В., гр. України Рідна Ю.О., гр. України Бойко В.М., гр. України Ахтирська Л.Я., гр. України Кравченко А.І., гр. України Пірожков В.Ф., гр. України Тарасенко В.В.(УБД), гр. України Бедринець Л.Г., гр. України Онишко Ю.В., гр. України Лутовінова Л.І., гр. України Вовнянко Р. М., гр. України Осачук Р.Т., гр. України Бондаренко І.І., гр. України Кононова І.В., гр. України Якименко І.В., гр. України Тарасенко С.В., гр. України Івасенко В.О., гр. України Співякін Є.М., гр. України Бойко Г.І., гр. України Коваленко О.О. гр. України Костянюк Ю.П., гр. України Іванов Р.О., гр. України Васильєв С.Л., гр. України Логвиненко В.Г., гр. України Зайцев Л.М., гр. України Топол Л.І., гр. України Топол Є.Л., гр. України Парабик І.М., гр. України Івасенко Л.О., гр. України Ташева В.М., гр. України Коротун О.Є., гр. України Коротун Л.В. (за межами населених пунктів с. Борисівка, с. Лозанівка)). Доповідач: Сизоненко О.О. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 81. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Гузенко С.М., гр. України Китаста О.О., гр. України Гузенко М.Ю., гр. України Бендус О.С.(УБД), (за межами населеного пункту с.Лозанівка); гр. Ураїни Лунга С.В. (за межами населеного пункту с.Борисівка)). Доповідач: Сизоненко О.О. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 82. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею її в оренду (заявники, власники нерухомого майна: гр. України Остапенко В.В., гр. України Остапенко С.П. місце розташування земельної ділянки: м. Приморськ, вул. Калинова, будинок 93). Доповідач: Сизоненко О.О. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 83. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Яковенко С.В., гр. України Яковенко М.Т., гр. України Топол С.Є., гр. України Топол О.Є., гр. України Гальота І.С., гр. України Гарбуз О.О. (УБД), гр. України Шаркевич Р.В. (УБД) (за межами населених пунктів с. Борисівка, с. Лозанівка, с. Азов)). Доповідач: Сизоненко О.О. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 84. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр.України Короленко Л.А., с Борисівка, вул. 8 Березня, буд. 4). Доповідач: Сизоненко О.О. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 85. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (заявники: гр. України Логвиненко Н.І., гр. України Бойко О.Б., гр.України Бойко С.О., гр.України Короленко Л.А. (с.Борисівка, вул. 8 Березня, буд. 4), гр. України Кочкарьов С.М., гр. України Кочкарьова В.С., гр. України Івасенко Є.О., гр. України Івасенко С.М., гр. України Івасенко Т.Г., гр. України Гальота І.С., гр. України Парабик І.Л., гр. України Зіненко Д.О., гр. України Зіненко І.В., гр. України Сиващенко Г.Г., гр. України Бондарь М.С., гр. України Бондарь Н.П., гр. України Рязанцева К.В., гр. України Рязанцев М.В., гр. України Бутенко С.С., гр. України Лобков В.Ю., гр. України Нарейко А.О., (за межами населених пунктів с.Борисівка, с.Лозанівка)). Доповідач: Сизоненко О.О. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 86. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Доповідач: Сизоненко О.О. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 87. Про виготовлення документації із землеустрою (замовник, власник: Приморська міська рада Бердянського району Запорізької області). Доповідач: Сизоненко О.О. – головний спеціаліст відділу землевпорядкування та екології.
 88. Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 30.11.2021р. №39 (заявник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»). Доповідач: Понятовська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології
 89. Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 30.11.2021р. №40 (заявники: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»; ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»). Доповідач: Понятовська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології
 90. Про внесення змін до договору оренди землі (без номера) від 05.06.2009р. (заявник, орендар: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРНАФТА», місце розташування земельної ділянки: Запорізька область, Бердянський район, с. Інзівка, вул. Жовтнева,167). Доповідач: Понятовська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології.
 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду (заявник, власник нерухомого майна: ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ОЛЕНА» ШЕПТІЙ ОЛЕНИ МИХАЙЛІВНИ, місце розташування земельної ділянки: Запорізька область, Бердянський район, с. Борисівка, вул. Центральна, 39 (в межах населеного пункту)). Доповідач: Понятовська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології.
 92. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Доповідач: Понятовська Ю.В. – головний спеціаліст, юрист відділу землевпорядкування та екології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *